3 BOYUTLU DUVARA SÜS YAPALIM


yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Evde duvara efektif süs yapılışı

Çocukların kitaplarında olan kelebek böcek veya değişik süs çalışmalarını ister patates kullanarak isterseniz sünger kullanarak şablonlarını çıkarttıktan sonra yapacağınız bu enfes çalışma ile evinizi şenlendireceksiniz arkadaşlar. Gerçekten güzel ve efektif duvar süsü olarak tercih edeceğiniz güzel bir proje.

Ben evimde ağaç çizip, dallarına ise kuş süsü yaptım. Kuş süslerini sünger ile kesip yaptık. Ağacı ise çocukların pastel boyaları ile çizdik ve boyadık. Duvara kullanılan boyayı şimdi hatırlamıyorum boya silinebiliyor. Ancak çok güzel oldu epey süre duvarda kalacaklar gibi gözüküyor.


Altta temsili olarak resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği açıklanmış. Kısa sürede sizde olayı kapacak ve hemen bu güzel çalışmayı yapmak isteyeceksiniz arkadaşlar. Güzel ve keyifli bir çalışma olup, hemen yapmaya başlarsanız 1 günde kolayca bitirebilirsiniz. Değişik süs çalışmaları da yapılabilir. Kolay gelsin.

mod-podge-mold-melts
3 BOYUTLU DUVARA SÜS YAPALIM

source: http://www.debbie-debbiedoos.com/mod-podge-melts-and-diy-art-work/

Daha önce yayınladığımız ESKİ KUPA BARDAKTAN MUMLUK YAPACAĞIZ başlıklı içerikte bardakla mumluk, kolay mumluk ve kupa bardak mumluk şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*