ÇEYİZLİK ETAMİN SECCADE MODELLERİ | bakyap.com

ÇEYİZLİK ETAMİN SECCADE MODELLERİ


1x1.trans
Çeyizlik-Etamin-Seccade-Modelleri

Farklı etamin seccade modelleri

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için farkı modeller göstermeye devam ediyoruz. Bugün ise sizler için çeyizlik etamin seccade modelleri ile ilgili farklı örnekler göstermek istiyorum.

Etamin işi her daim sevilen ve yapılan el işlerinden birisidir. Zaman alıcı bir iş olsa da aslında ortaya harika el işleri çıkıyor diyebiliriz.

ceyizlik-kanavice-seccade-modelleri1

Renk renk ipler ile yapılan farklı desenler kumaşları şık ve gösterişli bir hale getiriyor. Etamin işi seccadelerde de oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu şekilde farklı tasarımlarda ortaya çıkıyor.

Çeyizlik etamin seccade modelleri için farklı desenler uygulayabilirsiniz. İnternette etamin modelleri ile ilgili farklı örnekler bulmanız mümkün. Bende bugün sizler için beğendiğim modelleri göstermek istedim.

ceyizlik-kanavice-seccade-modelleri2


Etamin işini yapmayı seviyorsanız eğer burada gördüğünüz modellerden beğendiklerinizden birini yapabilirisiniz. Burada hem sade hem de işlemeleri fazla olan modelleri sizlere sundum.

Çeyizlik etamin seccade modellerinde daha çok çiçek ve geometrik desenler kullanılıyor. Seccadenin uç kısmında çiçek detaylar arttırılarak daha güzel bir desen oluşturuluyor.

ceyizlik-kanavice-seccade-modelleri4

Çeyizlik etamin seccade modellerinde kullanacağınız seccade kumaşı daha çok siyah veya beyaz renklerde tercih edilmiş. Beyaz ve siyah kumaşların üzerinde desenler daha güzel duruyor. Renkler daha da belirgin bir şekilde ortaya çıkıyor.

Çeyizlik etamin seccade modellerini yapmak istiyorsanız eğer kolay etamin işlerinden başlayarak seccadelerinizi yapabilirsiniz. Bu şekilde çeyizleriniz içinde farklı modellerde seccadeler olacaktır.

ceyizlik-kanavice-seccade-modelleri5

kaynak: https://tr.pinterest.com

Daha önce yayınladığımız KİRPİKLİ YASTIK MODELLERİ başlıklı içerikte kirpikli yastık ve kirpikli yastık modelleri şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*