ÇİFT RENKLİ DİKİŞ OLMAYAN PATİK YAPIMI

İki renkli dikişsiz patik

Merhaba hanımlar bu gün sizlere güzel bir çalışmadan bahsetmek istiyorum. Gerçi yazın kim patik örecek demeyin. Ama ben örmeye başladım bile. Kışa hazırlık olsun. Hem de boş zamanım vardı ne öreyim ne öreyim derken karşıma bu güzel çalışma çıktı. İki renkli güzel görünümlü patik örgüsünü beğeneceksiniz.

Yeni örgüye başlayanlar için paylaşmayı düşündüğüm çalışma zor değil. Kolayca hemen örgü işini az çok anlayanlar yapmaya başlayacak. Dikişsiz patik örneği yapımında altta örnek resim var. Tamamlanmış hali.

Hemen yazımın altında da iki renkli dikişsiz patik örneğinin asıl tarifi yer alıyor. Anlatımlı tarif detaylı ve kolay yapılan cinsten. Hemen öğrenip yapmaya başlayacaksınız. Hatta yeni örme işine başlayanlara da paylaşın.

Kışlık patik örnekleri arasında severek yapacağınız ve arşivinize ekleyeceğiniz bir model. Dikişsiz patik işi. İzledikten sonra patik örneğini çıkarıp, hemen örmeye başlayacağınız bir çalışma. Benzerlerini de sitemizde bulabilirsiniz.

İki Renkli Dikişsiz Patik Yapımı

Videolu İki Renkli Dikişsiz Patik Yapılışı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇİFT RENKLİ DİKİŞ OLMAYAN PATİK YAPIMI için yorumda bulun

    ÇİFT RENKLİ DİKİŞ OLMAYAN PATİK YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇİFT RENKLİ DİKİŞ OLMAYAN PATİK YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.