ESKİ KUPA BARDAKTAN MUMLUK YAPACAĞIZ


diy-mug-candle-625x415

Kupa bardakla mumluk

Evinizde kullanmadığınız kupa bardak varsa onu çok güzel ve şık gözükecek bir mumluğa dönüştürebilirsiniz. Dekoratif mumluk yapımı çalışması olarak bu güzel çalışmayı geliştirebilirsiniz. Kupa bardakla mumluk nasıl yaparım diyenlerin seveceği güzel bir proje. Hemen yapıp kullanmaya başlayacağınız bir çalışma.

Kupa bardaktan mumluk yapmak için tüm aşamaların yer aldığı çalışmayı kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Normal mumu eritip sıvı haline getirdikten sonra ipini de yine bir kaleme bağlayıp kupa bardak mumluk çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Yaparken keyif alacağınız eğlenceli bir çalışma. Mum sıvısı donduktan sonra çalışmayı sonlandırabilir ve dekoratif mumluk süsü kullanmaya başlayabilirsiniz. Kupa bardaktan mumluk yapımına dair diğer çalışmaları da sitemizde fazlasıyla bulabilir ve inceleyebilirsiniz.


Bu tür çalışmalar hem eskileri değerlendirmemize vesile oluyor. Hem de eve yeni dekoratif süs çalışmaları oluşturabilmemize vesile oluyor. Benzer projeleri bulduğumda yine birlikte yapacağız arkadaşlar.

Şimdilik bu güzel çalışmanın adım adım gösterildiği resimli anlatımı incelemeye devam edelim. Kolay gelsin arkadaşlar.

diy-mug-candle
ESKİ KUPA BARDAKTAN MUMLUK YAPACAĞIZ

Daha önce yayınladığımız AKORDİYON ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI başlıklı içerikte Örgü Videoları şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*