FARKLI DÜĞÜN SAÇ MODELİ YAPILIŞI


1x1.trans
yeni-dugu-saci-modeli

Değişik düğün saç örneği

Farklı düğün saç modellerini sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Anlatımlı saç modelini öğrenerek okula giden genç kızlarınıza yapabilirsiniz. Düğüne gidiyorsanız bu güzel saç modelini öğrenip yapabilirsiniz.

Anlatımlı öğretici saç modeli çalışmasında üstten başlayarak yapacağınız kuyruk arkası boşluk olan saç modelini nişan için de tercih edebilirsiniz. Kolay bir saç modeli gibi gözükmese de öğrendikten sonra hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Güzel saç modellerini hemen altta benzer yazılar bölümünde de bulabilirsiniz. Güzel saç örneklerinin yapılışını ingilizce adıyla tutorial yani eğitici anlamda öğrenip, hemen öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz.


yeni-dugu-saci-modeli
yeni-dugu-saci-modeli

Düğün saç modelini öğrenip, kızlarınız veya kendiniz için uygulayabilirsiniz. Anlatımlı saç örneğini öğrenerek hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Düğün saçını öğrenip çeşitli davetlere katılırken de yapabilirsiniz.

Anlatımlı düğün için saç örneğini kuaförünüze götürüp göstererek de nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Kolay bir saç modeli gibi gözükmese de yine de öğrendikten sonra hemen yapmaya başlayabileceğinizi söyleyebiliriz.

kaynak : http://www.icreativeideas.com/how-to-make-inverted-ponytails-hairstyle-diy-tutorial/

Daha önce yayınladığımız BOYAMA PERİ KIZI RESMİ başlıklı içerikte boyama resimleri, peri kızı boyama ve prenses boyama şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*