FARKLI ZİKZAK BATTANİYE MODELİ


1x1.trans
Farklı-Zikzak-Battaniye-Modeli

Farklı renk ipler ile yapılmış yeni bir zikzak battaniye modeli

Zikzak battaniye modellini hemen hemen hepimiz biliyoruz. Bugün sizler için bu zikzak battaniye modelinin değişik bir modelini göstermek istiyorum.

Battaniye modelleri ile ilgili arama yaptığınız zaman zikzak battaniye modeli mutlaka karşınıza çıkacaktır. Trabzanlardan yapılan bu zikzak battaniye modeli hem kolay yapılabilen bir model hem de şık duran bir model.

zigzag-battaniye4

Zikzak battaniye modeli özellikle renkli ipler yardımı ile yapılırsa o zaman daha şık ve gösterişli duruyor. Bu nedenle battaniye modelini yaparken birbirine uygun olan bir kaç farklı renk seçerseniz daha şık modeller ortaya çıkartabilirsiniz.

Bugün sizlere göstereceğim zikzak battaniye modeli ise yine aynı şekilde trabzanlar yardımı ile yapılıyor. Ama diğer battaniye modelinden farklı olarak burada iki sıra trabzanlar yapıldıktan sonra da iki sırada trabzanlardan yapılmış gruplar yapılıyor. Bu sayede battaniye çok farklı durmuş.


zigzag-battaniye1

Zikzak battaniye modelinin yapımı için sizlere sunduğum görselleri inceleyebilirsiniz. Bu şekilde örgü işleri yapıp satanlar kendileri için basit ama şık modeller arıyorsa böyle modelleri değerlendirebilirler.

Bu zikzak battaniye modeli hem bebekler için yapılabilecek bir model hem de yataklar üzerinde örtü olarak kullanılabilir. Ya da istenirse koltuk örtüsü olarak kullanılabilir.

zigzag-battaniye2

Zikzak battaniye modeli için sizlere bu modelin farklı renk ipler ile yapılmış olan battaniyelerini göstermek istiyorum. Bu sayede renk seçimini daha kolay yapabilirsiniz.

zigzag-battaniye3

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Daha önce yayınladığımız RENKLİ HAVLU KENARI DANTEL MODELLERİ başlıklı içerikte havlu dantel kenarı ve havlu kenarı dantel modelleri şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*