FERMUAR DİŞİYLE BİLEKLİK YAPIMI


1x1.trans

Fermuar dişlerinden bileklik

Süslü taşları kullanarak veya evde bulduğumuz parçaları birleştirerek fermuardan bileklik modeli yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmada iğne iplik kullanıyorsunuz. İncili veya parlak taş malzemesini hobi marketlerden satın alarak da yine bu güzel bileklik çalışmasını yapabilirsiniz.

Fermuar dişlerinden bileklik yapımında süs amaçlı parlak olan taşları yani küçük inci türü malzemeleri evinizde de bulabilirsiniz. Evinizde olan malzemeleri kullanarak bu güzel el yapımı takı çalışmasını yapabilirsiniz.

Fermuar bileklik nasıl yapılır diyenlerin seveceği bir çalışma. Fermuarları değerlendirme ve takı olarak değişik görünümlü bileklikler yapabilirsiniz. Fermuarla nasıl bileklik yaparım diyorsanız? resimli anlatım tam size göre.


Anlatımını ve adımları takip ederek çok güzel bileklik modeli yapabilirsiniz. Hemen kullanmaya veya sevdiğiniz birisini şaşırtmak içinde hazırlayıp sunabilirsiniz. Fermuar veya benzeri malzemelerden takı yapımını geliştirebilirsiniz.

Değişik takı çalışması veya el yapımı bileklik modeli yapımında değişik malzemeleri de kullanabilirsiniz. Fermuar bileklik nasıl yapılır diyenler için farklı çalışmalar da paylaştım. Onları da incelemeyi unutmayın arkadaşlar.

upcycle-zipper-bracelet
FERMUAR DİŞİYLE BİLEKLİK YAPIMI

source: http://www.refabdiaries.com/2012/09/upcycle-zipper-bracelet.html

Daha önce yayınladığımız ESKİ KUPA BARDAKTAN MUMLUK YAPACAĞIZ başlıklı içerikte bardakla mumluk, kolay mumluk ve kupa bardak mumluk şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*