FERMUARDAN BİLEKLİK NASIL YAPARIM | bakyap.com

FERMUARDAN BİLEKLİK NASIL YAPARIM


1x1.trans

Fermuardan takı yapımı

Güzel takı yapımında evdeki araç gereçleri de kullanarak güzel fermuarlı takı çalışmaları yapabilirsiniz. Fermuar kullanarak güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kullanmadığınız fermuarları takı yapımında kullanabilirsiniz. Fermuar bileklik yapımı çalışmasını kolayca yapıp güzelce kullanabilirsiniz.

Fermuarları birleştirerek takı yapıp kullanabilir ve kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Fermuarlı takı yapmak için kullanmadığınız ve bozuk fermuarları da tercih edebilirsiniz.

Yada kullanmadığınız bir çantanın fermuarını veya cüzdanın fermuarını kullanarak takı yapımında kullanabilirsiniz. Bileklik veya değişik takı çalışmalarını bu tür şeyleri kullanarak yapabilirsiniz.


Fermuardan takı nasıl yapılır diyenlerin de belki ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Evde takı yapımında bu tür şeyleri inceleyerek daha nelerden takı yapabileceğimizi düşündüğümde düğmeden bileklik de yapılabilir.

Fermuardan bileklik yapmak için boncuk, renkli iplik ve değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Bu tür aparatları kullanarak da kısa sürede takı çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

zipper-bracelets-diy
FERMUARDAN BİLEKLİK NASIL YAPARIM

source: http://www.repiny.com/pin-3496.html

Daha önce yayınladığımız ESKİ KUPA BARDAKTAN MUMLUK YAPACAĞIZ başlıklı içerikte bardakla mumluk, kolay mumluk ve kupa bardak mumluk şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*