FİLE ÖRGÜ ÜZERİNE TAŞ YAPIŞTIRMAK


yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Örgü fileyle taş yapıştırma işi

Evinizde daha değişik ve sıradışı çalışmalar yapmak istiyorsanız? bu güzel ve eğlenceli çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Kolay yapacağınız bir çalışma ve hemen yaparak evinizde kullanmaya da başlayabilirsiniz. Yapımı hakkında bilgi vereceğim çalışmayla ilgili bir de örnek resim buldum.

Bu sayede nasıl bir çalışma yapacağınızı az çok yapmadan önce görebileceksiniz. Örgü fileyle taş paspas yapımı olarak da isimlendirebileceğimiz bu güzel çalışmayı kolayca bir boş gününüzde yapabilirsiniz.


Bunun için öncelikle örgü file malzemesi lazım. Bunu nalbur veya benzer dükkanlardan kolayca temin edebilirsiniz. Daha sonra deniz tutkalı veya yapıştırıcı temin ettikten sonra deniz taşlarına para vermenize gerek yok. Bulabilir ve temin ettikten sonra çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz.

Güzel bir proje ve evde yaparak dekoratif anlamda değişik süsleme veya paspas modeli ortaya çıkarmış olursunuz. Hatta bu tür çalışmaları yaparak evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Kolay gelsin.

how-to-make-a-diy-stone-bathmat
FİLE ÖRGÜ ÜZERİNE TAŞ YAPIŞTIRMAK

source: http://www.marthastewart.com/268440/stone-spa-mat?center=277006&gallery=275735&slide=268440

Daha önce yayınladığımız ESKİ KUPA BARDAKTAN MUMLUK YAPACAĞIZ başlıklı içerikte bardakla mumluk, kolay mumluk ve kupa bardak mumluk şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*