HALAT KOLYE NASIL YAPARIM


1x1.trans

Halat iple kolye

Halat ip denilen ip türü ile yapılan güzel bir takı çalışmasında birlikteyiz arkadaşlar. Beğenerek yapacağınız bir takı çalışması olup, rengi olsun yapımı olsun kolayca bitirip kullanacağınız şık bir takı çalışması örneğidir. Halat ip nereden bulurum diyorsanız? bu ipe benzer ayakkabı bağcığı veya değişik renk lastik gibi uzayan ip türü malzemeler de kullanabilirsiniz.

Halat ipten kolye yapabilirsiniz. Yada halat iple bileklik modeli yapabilirsiniz. Halat ipi takıya dönüştürebilir ve daha fazla yaparak satıp, para dahi kazanabileceğiniz ilginç bir çalışma. Buna benzer örnekler sitemizde bolca var.

Halat ipi denilen bu malzemeyi hobi marketlerden de satın alabilirsiniz. Halat deyince aklımıza kalın ve büyük olan gemilerin bağlandığı ip gelir. Ama bu küçük ip modeline de halat ipi deniliyor. Bulunan bir malzeme türü.


Halat iple takı nasıl yaparım diyenler veya bu nasıl bir çalışma öğrenelim diyenler buraya gelsin. Arkadaşlarınıza da bu güzel çalışmayı duyurun isterim. Hep birlikte güzel kolye çalışmaları yapalım isterim.

i-spy-diy-my-diy-rope-necklace
HALAT KOLYE NASIL YAPARIM

source: http://www.modamo.info/index.php/moda/style-fix/5194-Izradite-sami-fantasti%C4%8Dnu-ogrlicu-od-konopa.html

Daha önce yayınladığımız ESKİ KUPA BARDAKTAN MUMLUK YAPACAĞIZ başlıklı içerikte bardakla mumluk, kolay mumluk ve kupa bardak mumluk şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*