HAVLU KENARI DANTEL MODELLERİ | bakyap.com

HAVLU KENARI DANTEL MODELLERİ


1x1.trans
Havlu-Kenarı-Dantel

Farklı havlu kenarı dantel modelleri

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün havlu kenarı dantel modellerini örnek olarak sunmaya çalışacağız. İnternet üzerinden bulduğum ve hoşuma giden modelleri sizlere de göstermek istiyorum.

havku-dantel-kenarı1-373x500

 

Çeyiz hazırlıkları içerisinde büyük bir önem verilerek hazırlanan havlu kenarları çeyizlerin en güzel parçalarından birisidir. Tek tek işlenerek hazırlanan havlu kenarı dantel modelleri büyük bir özen ve titizlikle yapılmaktadır.

Önceleri havlu kenarı dantel modelleri daha çok beyaz dantel ipliği ile yapılsa da şimdilerde oldukça renkli dantel ipleri kullanılarak da danteller yapılmaktadır. Buda ortaya oldukça güzel ve renkli işleri çıkartmaktadır.

havlu-dantel-kenarı5-281x500


Havlu kenarı dantel modelleri yapılırken sadece dantel işlemesi kullanılabilir. Bunun yanında sadece iğne oyasından yapılan modellerde kullanılabilir. Bununla birlikte iğne oyası ve dantel birleştirilerek de oldukça güzel ve farklı havlu kenarı modelleri ortaya çıkmaktadır.

Havlu kenarı dantel modelleri yapılırken havlunuzun içerisinde bulunan desenlerden de yardım alabilirsiniz. Bu havlu kenarında olduğu gibi burada olan renkleri ve çiçek modeli kullanılarak yapılan bu havlu kenarı modeli çok şık durmuş.

havlu-dantel-kenarı3-278x500

Havlu kenarı dantel modeli yapmak istiyorsanız ve dantel yapmayı bilmiyorsanız eğer internet üzerinden çeşitli videoları izleyerek dantel işlemenin temel tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Farklı havlu kenarı dantel modelleri için internet üzerinde aramalar yapabilirsiniz. Sitemiz içerisinde yine sizlere farklı dantel modellerini  göstereceğiz.

havlu-dantel-kenarı4-500x375

Kaynak:  https://tr.pinterest.com

Daha önce yayınladığımız KUZU BEBEK PATİĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM başlıklı içerikte kuzu bebek patiği şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*