İNCİ BONCUK SÜSLEME KUŞ RESMİ


1x1.trans
inci-boncuk-isleme-kus-ornegi

İnci boncuk kuş örneği

İster boncuk işleme işinde kullanın. İsterseniz de etamin işlerinde kullanın. Bu güzel örneği sevecek ve değişik şeylerde kullanmayı düşüneceksiniz. Yastık üstüne motif veya etamin işi yapıyorsanız? işinize yarayacak bir örnek.

Kuş etamin örnekleri olarak bazen düzgün ve güzel örnekler bulamayabiliyoruz. Ancak bu güzel örneği kullanarak yastık işlemesi, yorgan işlemesi veya değişik şeylerde kullanabilirsiniz.

Hatta hiç bir şey yapamasanız, duvara tablo yapıp çivi ile şekli ortaya çıkarabilirsiniz. Çıktı alıp çocuklara boyama kitapçığı olarak da sunabilirsiniz.

Önemli olan böyle güzel bir kuş resmi örneğinin olmasıdır. Çizimini öğrenebilir veya çocuklara öğretebilirsiniz. Kullanım alanı size kalmış. Nasıl kullanırsanız kullanın.


inci-boncuk-isleme-kus-ornegi
inci-boncuk-isleme-kus-ornegi

Etamin kuş örneği arayanlara da önerdiğim bir çalışma. Çizim olarak veya çocuklara kuş resmi çizimi olarak kullanabilecekleri gibi yastık veya yorgan üzerine etamin işleme yapan hanımlara da tavsiye ettiğim bir örnektir.

Bu tür benzer örnekleri sitemizde bulabilirsiniz. Onları da incelemeyi unutmayın derim hanımlar. Şimdilik başka güzel kuş resim örneklerine ulaştıkça sizlerle paylaştıkça görüşmek dileğiyle. İyi çizimler.

kaynak : http://www.glittermotifs.nl/a-13549375/vogels-en-vleermuizen/vogel/

Daha önce yayınladığımız YENİ NİKAH SAÇ MODELİ YAPILIŞI başlıklı içerikte düğün saç modelleri, nikah saç modelleri ve nişan saç modelleri şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*