KELEBEK MODELLİ BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM | bakyap.com

KELEBEK MODELLİ BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM


1x1.trans
Kelebek-Modelli-Bebek-Yeleği

Kelebek modelli kız bebek yeleği yapılışı

Kız çocukları için yine çok şık ve güzel bir bebek yeleği modeli göstermek istiyorum. Kelebek modelli bebek yeleği yapılışı için sizlere videolu anlatımda sunacağım.

Kelebek modelli bebek yeleği kız çocuklar için yapabileceğiniz çok şık ve güzel bir model. Şiş örgüsü ile yapılan bu model yelekte çok şık durmuş. Ama bu kelebek modeli hırka ve ceket yapımında da kullanabileceğiniz bir model.

kelebek-model-bebk-yelegi
Kelebek-Modelli-Bebek-Yeleği

Kelebek modelli bebek yeleği yapımında kullanılan model çok şık duruyor dediğim gibi hırka ve ceket yapımında bu modeli kullanabileceğiniz gibi kız çocukları için kazak yaparken de bu modeli kullanabilirsiniz.


Burada yapılan kelebek modelli bebek yeleği için pembe renk ip kullanılmış. Kullanılan ipin markası Nako Lüks Minnoş ip. İpe uygun olarak da 3,5 numara şiş kullanılmış.

Kelebek modelli bebek yeleği yapılışı için aşağıda yer alan videoyu dikkatli bir şekilde izleyerek modelin yapımını öğrenebilirsiniz. Şiş ile örgü örmeyi bilenler için modeli yapmak kolay olsa da şiş ile örgü örmeyi yeni öğrenenler modeli yapmakta zorlanabilir. Ama videoda yeleğin her aşaması detaylı bir şekilde anlatılmış. Bu sayede zorlanmadan yeleği yapabilirsiniz.

Kelebek modelli bebek yeleği yapımında burada yuvarlak bir yaka modeli yapılmış. Bebe yaka modeli de bu yelek modelinde çok şık duruyor. İsterseniz siz yeleğin yakasına bebe yaka modeli de yapabilirsiniz.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=gUJdNZ-yYfI

Daha önce yayınladığımız DANTELLİ RUNNER MODELLERİ başlıklı içerikte dantelli runner modelleri şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*