KOT KUMAŞTAN KOLYE


kumas-kolye-564x415

Kumaş kolye nasıl yapılır

Kot kumaşınız varsa çok güzel takılar veya kolye çalışmaları yapabilirsiniz hanımlar. Evinizde kot malzemesi yoksa bile eskiyen ve giymeyi düşünmediğiniz pantolon veya ceketleri de bu iş için kullanabilirsiniz.

Ancak çok eski değilse tabi önce ihtiyacı olan birisine vermenizi öneririz. Ama verilmeyecek kadar kötü ise bu güzel çalışmaları yapmada kullanmanızı öneririm hanımlar. Eskileri değerlendirme çalışması olarak da bu güzel projeyi seveceksiniz diye düşünüyorum.

Kumaş kolye yapımıyla alakalı sanırım ilk kez paylaşım yapıyorum. Yabancı bir kaynakta bulduğum bu güzel çalışmayı sizde öğrenebilir ve kısa sürede kendinize yada sevdiğiniz birisine kumaştan takı yapabilirsiniz.

kumas-kolye


Kot malzemeyi gül şeklinde dönüştürebilir ve silikon ile yapıştırarak takı için gül motifi ortaya çıkarabilirsiniz. Kot kumaşı şekilden şekile sokabilirsiniz.

Kot malzeme ile katı güzel şeyler yapılabilir. Resimli anlatımda da güzel bir takı veya kolye modeli yapıldığını göreceksiniz. Sizde öğrenerek kendinize yapabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışmanın benzerlerini de araştırıyorum.

Bulduğumda yine sizlere sunacağım hanımlar. Bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Geliştirilebilir ve değişik kumaştan takı çalışmaları yapılabilir diye düşünüyorum.

Evde kumaştan kolye nasıl yapılır diyenler için bu resimli anlatımı paylaşırsanız sevinirim. Şimdilik kolay gelsin arkadaşlar. Bir başka güzel takı çalışmasında görüşmek dileğiyle…

kaynak : http://www.livemaster.stfi.re/topic/1357305-sozdaem-tekstilnoe-kole-s-rozami?sf=dpbvbgv

Daha önce KISA TOPLU TOPUZ SAÇ MODELİ başlıklı makale eklemiştik. Ona da göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*