ÖRGÜDEN ZARİF PARMAKSIZ ELDİVEN MODELİ


yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
parmaksiz-zarif-eldiven-modeli

Şık parmaksız eldiven nasıl yapılır

Örgü işi parmaksız eldiven modellerini çok önceleri birçok kez paylaştığımızı hatırlıyorum. Çok güzel modellerle karşılaşmıştık ve öğrenmiştik. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel görünümü olan ve zarif haliyle her bayana çok yakışacağını düşündüğüm bir modelle birlikteyiz.

Öğretici video ve örnek resimde de gördüğünüz gibi yapımı gayet kolay olup, yeni örgüye başlayanların bile zorlanmadan yapacağı güzel bir modeldir. Şık parmaksız örgü eldiveni istediğiniz renkte ve ölçüde yapabilirsiniz. Ölçü alırken elinizi kullanabilir veya tahmini ölçüler kullanabilirsiniz.


parmaksiz-zarif-eldiven-modeli
parmaksiz-zarif-eldiven-modeli

Örgü parmaksız eldiven modeli

Örgü eldiven yaparken tığ işi veya şiş işiyle yapılan çalışmaları da altta benzer yazılar bölümünde bulabilirsiniz. Onlar da ilginizi çekebilir. Bunun modelini ben çok sevdim. Motifleri ve görünümü güzel olduğu için sizlere de paylaşmak istedim. Beğenenler yapabilir. Hemen altta eğitici ve yapılışı sonuna kadar detaylı gösterilen videosu var. Sessize alıp izleyerek ben mor renk eldiven olarak parmaksız yaptım. Sizlerde istediğiniz renkte iple bu güzel örgü eldiveni zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Daha önce DONDURMA ÇUBUKLARIYLA MAKET UÇAK YAPIMI başlıklı makale eklemiştik. Ona da göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*