PENYE İP İLE YAPILMIŞ ÇANTA MODELLERİ | bakyap.com

PENYE İP İLE YAPILMIŞ ÇANTA MODELLERİ


1x1.trans
Penye-İple-Canta

Penye iple çanta farklı çanta modelleri

Penye iplerin kullanımı son zamanlarda oldukça fazla arttır diyebilirim. Daha çok penye iple sepet yapımı modelleri ve videoları karşımıza çıksa da birçok yabancı sitede penye iple çanta yapım modelleri de karşıma çıkıyor.

penye-ipten-canta1

Bugün sizler için penye iple çanta yapım modelleri ile ilgili farklı görseller sunacağım. Bu çanta modellerinin yapımları genellikle penye iple sepet örme tekniği ile aynı. Tek fark ise burada çanta şeklini verecek olmanızdır.

Penye iple çanta modellerine baktığımızda her çeşit çantanın yapıldığını görebiliriz. Farklı şekillerde yapılmış omuz askılı çantalar, el çantaları, sırt çantaları gibi çanta çeşitlerini birbirinden farklı modellerde yapabilmeniz mümkün.

penye-ipten-canta3

Özellikle yeni başlayanlar için yuvarlak şekilde yapılan püskül detayları eklenmiş bu çanta modeli oldukça basit bir tasarım. İnternet üzerinden penye ip örme tekniklerini gösteren çeşitli videoları izleyerek bu yuvarlak çantayı yapmaya başlayabilirsiniz.


penye-ipten-canta2

Bu şekilde penye iple yapılan el çantası da çok şık duruyor. Böyle farklı renklerde yapabileceğiniz gibi tek renk de yapabilirsiniz. Üzerine aksesuarlar ekleyerek süsleyebilirsiniz. Ayrıca büyüklük olarak da istediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz.

penye-ipten-canta4

Penye iple çanta yapımı sonrası çanta üzerine ekleyeceğiniz aksesuarlar yine sizin zevkinize bağlı diyebilirim. Burada olduğu gibi çantaya zincir askılar yapabilirsiniz. Yine kendi penye ipi ile askılarda yapabilirsiniz.

El çantaları yaparak tutacak kısmına halkalar ekleyebilirsiniz. Çantayı yaptığınız şekle göre siz kendi tasarımlarınızı çanta üzerine ekleyebilirsiniz.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Daha önce yayınladığımız TOPİTOP BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM başlıklı içerikte topitop bebek battaniyesi şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*