SÜT KUTUSUNDAN DUVARA SARKAÇ SÜS


sut-kutusuyla-sus-yapimi

Süt kutusuyla süs yapımı

Süt kutusunu kullanarak duvara sarkaç süs yapmak mı? o da ne? diyorsanız benim gibi, gelin bu güzel çalışmayı birlikte inceleyelim. Resimler fazla bir şey anlatmasa da yapılan çalışma mantıklı. Kolayca öğrenip yapılabilir.

Süt kutusundan sarkaç süs yapmak için öncelikle kutuyu keseceksiniz. Keserken kare şekil çıkaracaksınız. Daha sonra büzerek onları kristal şekline dönüştüreceksiniz. Yapıştırıcı kullanarak sabitleyebilirsiniz.

Kartondan sarkaç süs yaparak evinizde duvarı süsleyebilirsiniz. Kartondan sarkaç süs yapmak için bu güzel çalışma size fikir verebilir. Süt kutusundan sarkaç yaparak harika süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Süt kutusunu kesip, daha sonra duvara süs sarkaç yapabilirsiniz. Süt kutusu yerine daha değişik karton kutular da kullanarak daha büyük devasa süs çalışmaları da yapabilirsiniz.

sut-kutusuyla-sus-yapimi

Kartondan sarkaç dekoratif süs yapmak için malzeme olarak ;

  • Süt kutusu.
  • Makas.
  • Yapıştırıcı.
  • Sprey boya.
  • İp.

malzemeleri kendinize göre düzenleyip, şekil veya değişik şeylerin biçiminde güzel sarkaç duvar süsleri yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da zorlanacak bir durum veya kısım yok. Kısa sürede yapabilirsiniz.

Kartondan yıldız süs yapımı sayesinde evinizde duvara çok güzel değişik süs çalışmaları da yapabilirsiniz. Sarkaç süs yapacağınız zaman kartona değişik şekiller verebilir ve yapıştırıcı ile de şekillendirebilirsiniz.

Evde sarkaç süs yapıp evinizi güzelleştirecek yeni fikirlerle tekrar buluşmak dileğiyle hanımlar iyi akşamlar. Güzel çalışmaları sitemizde kendin yap bölümünde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

kaynak : http://www.toftiaxa.gr/2015/09/kataskeves-diy-me-adeia-koytia-gala.html?m=1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*