TAHTA ÇUBUKLA BİLEKLİK


diy-popsicle-stick-bracelets-would-this-work-for-y..-420x415

Dondurma çubuğuyla bileklik yapımı

Yediğimiz dondurmalardan çıkan çubukları kullanarak çok güzel takılar yapabiliriz. Güzel takı çalışmaları yaparak elbiselerimizde kullanabilir ve güzel görünebiliriz. Bu güzel çalışmayı kullanarak çok güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz. El yapımı takı veya benzeri çalışmaları yaparak keyif alabilirsiniz.

Yapımı çok kolay olan bir çalışma. Dondurma çubuğundan takı yapımı çalışmasında bir bardağa ılık veya sıcak suyu koyarak daha sonra ıslak çubukları yani elle bükülebilen tahtaları bardağa eklemeniz yeterli olacaktır.

Yaparken dikkat etmeniz gerekilen bir çalışma. Çünkü çatlayan veya kırılan tahta çubuklar daha sonra işinize yaramayacaktır. Bu yüzden dikkatli yapmanız gerekiyor.


Resimli anlatıma bakarak kısa sürede tahta çubukla bileklik yapmayı başarabilirsiniz. Güzel çalışmalarla yine görüşmek dileğiyle. Takıldığınız bir yer olursa yorum yazabilirsiniz. İyi günlerde kullanın.

diy-popsicle-stick-bracelets-would-this-work-for-y..
TAHTA ÇUBUKLA BİLEKLİK

source: http://suzyssitcom.com/2011/04/feature-friday-popsicle-bracelets.html

Daha önce yayınladığımız ESKİ KUPA BARDAKTAN MUMLUK YAPACAĞIZ başlıklı içerikte bardakla mumluk, kolay mumluk ve kupa bardak mumluk şeklinde çok güzel bilgiler yer alıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*