YUVARLAK ÇİÇEK LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM


Yuvarlak-Cicek-Lif-Modeli

Yuvarlak çiçek lif modeli yapımı

Bugün yine sizlere çok şık yapımı da çok basit olan bir lif modeli göstermek istiyorum. Çeyizleri için hazırlık yapanlar veya lif yapıp satanlar göstereceğim yuvarlak çiçek lif modeli mutlaka göz atmanız gereken bir model.

Yuvarlak çiçek lif modeli için üç farklı renkte lif ipi kullanılmış. Pudra pembesi, gri ve beyaz lif ipi ile yapılan bu model çok şık ve gösterişli olmuş.

Çiçek lif modeli iki ayrı modelin birleştirilmesi gibi duruyor. Aslında önce orta kısımdaki model yapılmış ve daha sonra bu modelin arkasından başlanarak model örülmeye devam edilmiş.

Lif modeli oldukça basit bir şekilde yapılıyor. Modelin tamamında fıstıklar yapılarak ilerleniyor. Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlar dahi videodaki anlatıma dikkat ederlerse sorun yaşamadan bu modeli yapabilirler.

 

Yuvarlak çiçek lif modeli yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar var. Bu detaylarda videodaki anlatım içerisinde çok güzel bir şekilde açıklanmış. Buradaki anlatıma dikkat ederseniz burada olduğu gibi şık ve gösterişli bir lif modeli elde edebilirsiniz.

Bugün gösterdiğim lif modeli dışında daha farklı lif modellerini görmek için daha önceki yazılarıma göz atabilirsiniz. Her zaman yeni ve farklı modelleri bularak sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. İlerleyen günlerde de yeni modelleri sizlere göstermeye devam edeceğim.

Yuvarlak çiçek lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*