3 BOYUTLU DUVARA SÜS YAPALIM

Evde duvara efektif süs yapılışı

Çocukların kitaplarında olan kelebek böcek veya değişik süs çalışmalarını ister patates kullanarak isterseniz sünger kullanarak şablonlarını çıkarttıktan sonra yapacağınız bu enfes çalışma ile evinizi şenlendireceksiniz arkadaşlar. Gerçekten güzel ve efektif duvar süsü olarak tercih edeceğiniz güzel bir proje.

Ben evimde ağaç çizip, dallarına ise kuş süsü yaptım. Kuş süslerini sünger ile kesip yaptık. Ağacı ise çocukların pastel boyaları ile çizdik ve boyadık. Duvara kullanılan boyayı şimdi hatırlamıyorum boya silinebiliyor. Ancak çok güzel oldu epey süre duvarda kalacaklar gibi gözüküyor.

Altta temsili olarak resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği açıklanmış. Kısa sürede sizde olayı kapacak ve hemen bu güzel çalışmayı yapmak isteyeceksiniz arkadaşlar. Güzel ve keyifli bir çalışma olup, hemen yapmaya başlarsanız 1 günde kolayca bitirebilirsiniz. Değişik süs çalışmaları da yapılabilir. Kolay gelsin.

mod podge mold melts

3 BOYUTLU DUVARA SÜS YAPALIM

source: https://www.debbie-debbiedoos.com/mod-podge-melts-and-diy-art-work/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 3 BOYUTLU DUVARA SÜS YAPALIM için yorumda bulun

    3 BOYUTLU DUVARA SÜS YAPALIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 3 BOYUTLU DUVARA SÜS YAPALIM için ilk yorumu yapabilirsin.