3D ÇİÇEK BAHÇESİ MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

3D çiçek bahçesi modeli yapım aşamaları

Daha önce sizlerle yine 3D tekniği ile yapılmış farklı örgü işlerini göstermiştim. Bugünde yine 3D tekniği ile yapılmış ve çiçek bahçesi modeli olarak adlandırılan güzel bir el işini videolu anlatım olarak sizlere sunmak istiyorum.

3D çiçek bahçesi modeli tığ ile yapılan yapımı basit ve eğlenceli güzel bir model. Bebek battaniyesi, kırlent yüzü, şapka, atkı, bere yapımında rahatlıkla kullanılabilecek bir model.

3D çiçek bahçesi modeli için videodaki örnekte iki farklı modelin özellikleri anlatılmış. Burada modelin yapımını detaylı bir şekilde öğrenerek siz iki modelden istediğinizi yapabilirsiniz.

Tığ ile yapılan 3D çiçek bahçesi modeli kolay ve farklı bir model. Özellikle tığ ile yapılabilecek yeni modeller arayanlar mutlaka bu modele göz atabilirler. Şiş ile örgü örmeyi bilmeyenler için bu model iyi bir alternatif olabilir. Farklı örgü işleri yapılırken bu modeli kullanabilirsiniz.

Tığ ile yapılan 3D çiçek bahçesi modeli hangi örgü işinde kullanılacaksa onun için uygun uzunlukta bir zincir çekilmiş. Çekilen bu zincir üzerine tığ işi teknikler kullanılarak modelin kurulumu yapılmış.

Aşağıda yer alan videoda 3D çiçek bahçesi modelinin yapım aşamaları detaylı bir şekilde verilmiş. Modelin neresinde ne yapılmalı, modelin kurulacağı sayılar ve daha fazlası video içerisinde yer almakta. Siz buradan modelin nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC7zzjn3dP3AIcWbUFiQrZIA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu