3D YAPRAK MODELLİ BERE YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

3D yaprak modelli bere yapımı

Daha önce sizlerle 3D tekniği ile yapılmış şık bir yaprak modeli göstermiştim. Yapımı oldukça basit ve zevkli olan bu modelin bugün bere üzerinde uygulamasını göstermek istiyorum.

3D yaprak modeli yapımı için sizlere daha önce video vermiştim. Bu video içerisinde yaprağın yapımı detaylı olarak anlatılmıştı. Bu videoyu izleyerek yaprağın yapımını öğrenebilir ve bere dışında kazak, şal, hırka yapımında bu modeli kullanabilirsiniz.

3d modelli bere1
3D-Yaprak-Modelli-Bere-Yapımı

Bugün de sizler için bu 3D yaprak modeli ile yapılmış olan bir bere göstermek istiyorum. Bere üzerine yapılan yaprak desenler çok şık ve farklı durmuş. Berenin üzerindeki ponpon ise bereye daha farklı bir görünüm kazandırmış.

Sarı renk ip ile yapılmış bu bere çocuklar için çok uygun bir bere olmuş. Renk itibari ile kız çocuklarına yapılan bu bereyi siz daha farklı renklerde yapabilirsiniz.

Bu bere modelini yaparken kime örecekseniz ona göre ölçüyü ayarlamanız gerekir. Berenin tamamı tığ ile işlenmiş olduğu için basit tığ işi tekniklerini bilen berenin yapımına başlayabilir.

Bu bereyi kendiniz için de yapabilirsiniz. Bunun için kendi baş ölçünüze göre zincir çekip bir kaç sıra berenin lastik kısmını yaptıktan sonra modeli kurmaya geçebilirsiniz.

Burada yapraklar bir sıra halinde yapılmış. Daha sonra ise dilimler şeklinde örgü devam etmiş. Buda berenin görünümünü değiştirmiş.

3D yaprak modeli ile yapılan bere için aşağıda yer alan videoyu detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede güzel bir bere yapabilirsiniz.

Kaynak: https://ilove-crochet.com/crochet-beanie-hat-3d-leaves-tutorial/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu