AÇELYA ÇİÇEĞİ LİF MODELİ YAPIMI

Yeni bir lif modelinin yapımını daha bugün sizlere göstermek istiyorum. Açelya çiçeği lif modeli görenlerin dikkatini çekecek olan çok şık bir tasarım olmuş. Bu lif modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz. AÇELYA ÇİÇEĞİ LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizleri için hazırlık yapanlara lif modelleri yapıp satanlara yeni modeller göstermeye devam ediyorum. Bugün görünce çok beğendiğim harika bir lif modelinin yapımını sizlere göstermek istiyorum. Özellikle bu şekilde tasarım olarak yapılan lif modelleri çok hoş. Klasik lif modelleri yerine yeni örnekler arıyorsanız mutlaka bu örneklere göz atmalısınız. Her bir lifin detaylı yapım aşamasını sizlerle paylaştığım için sorun yaşamadan bu lif modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Açelya çiçeği çeyizlik lif modeli yapımı için taban kısımda beyaz lif ipi kullanılmış. Tabanda beyaz lif ipi kullanılınca daha şık bir görünüm elde ediliyor. Ama elinizde farklı renkte ipler varsa ve bunları değerlendirmek istiyorsanız taban kısım için farklı renkleri de kullanabilirisnz.

Açelya çiçeğini yapmak için ise alt kısımdaki sırada yeşil lif ipi kullanılmış. Çiçek kısmında ise açık ve koyu pembe renkler bir arada kullanılmış. Bir rengin iki farklı tonu ile çok güzel olmuş. Bunu mor veya mavi rengin tonları ile de yaparsanız çok güzel olacaktır. Birde videoda simli ip ile yapılmış olan lif modeli gösterilmiş. Bu lifte sadece krem rengi ip kullanılarak lif modeli ve açelya çiçekleri yapılmış. Çiçeklerin etrafı ise simli ip ile tığlanmış. Bu şekilde de çok güzle bir görünüm elde edilmiş.

Çeyizlik açelya çiçeği lif modeli yapımına dair tüm detaylar video içerişinde açıklanmış. Burayı takip ettiğiniz zaman hem taban kısmının yapılışını hem de açelya çiçeklerinin yapılışını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Açelya çiçeği lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=l150tzGXU6k

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/@sevilayuysallifleri

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın