ADI GÜZEL ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

Adı güzel örgü örneği

Farklı bir örgüyle güne merhaba hanımlar. Bugün sizlere çok güzel bir örgü örneğinin yapımını gösteren çalışma sunacağım. Arzu hanımın elinden yine hazırlanan güzel modeli kullanarak daha çok bebek örgüleri yapacağınızı söylemeliyim. Görür görmez hemen yeğenim bebek aytuğ’a örgü yeleği bu modeli kullanarak yapabilirim.

adiguzel orgu modeli
adiguzel-orgu-modeli

Anlatımlı örgüler serisinde bu güzel örneğin adı Adıgüzel örgü modeli diye geçiyor. Arzu hanım böyle isimlendirmiş. Bizde geleneği sürdürelim dedik ve bu isimle sizlere paylaşmak istedik. Anlatımı olsun, örgüleri olsun taktir ettiğimiz Arzu hanımın çok güzel emeklerinden birisi olan bu modeli de inceleyin ve modeli kavradıktan sonra benim düşündüğüm gibi bebek örgülerinde kullanabilirsiniz.

Değişik örgülerin yapılabileceğini Arzu hanım sayesinde öğreniyoruz. Anlatımlı adıgüzel örgü modelini kavradıktan sonra örgü bebek yeleği yapılabilir. Örgü bebek hırkası yapılabilir ve örgü bebek kazağı da yapabilirsiniz. Önden düğmeli bebek yeleği yapmak için düşündüğüm bu modeli değerlendireceğim galiba.

Adı güzel örgü modeli yapımı

Adıgüzel örgü modelinin yapılışı şişle ve istediğiniz renkte ip kullanabilirsiniz. Sarı renk yelek yapılacağı gibi modelin güzel durduğunu düşünüyorum. Modeli kullanarak hırka yapımında kullanabilir veya kendinize güzel bir örgü yazlık yelek modeli yapmak içinde örneği değerlendirebilirsiniz.

Daha önce benzer bir örgü file modeli paylaştığımızı hatırlıyorum. Onlar da zaten altta karşınıza belirecek. Onları da inceleyin hanımlar. Bu tür modellerle çok güzel hırka veya yelekler yapılabildiğini biliyoruz. Yine bu da güzel bir örnek. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu