AHŞAP TAHTAYLA DUVARA SÜS YAP

Tahtadan duvara askı süs yapılışı

Tahtayı nasıl bulacağım demeyin. Çünkü sokak tahta dolu. Bu güzel ve değişik dekoratif süs çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Tahtadan duvar süsü yapmak için öncelikle iyice temizleyin. Daha sonra boyamak isterseniz beyaz veya gri renkler güzel duracaktır.AHŞAP TAHTAYLA DUVARA SÜS YAP

Tahtayı özel kestirmek isterseniz de marangoza veya bir testereniz varsa sizde uygun ölçülerde kesebilirsiniz. Duvara lamba şeklinde de yapabilirsiniz. Bu çalışmada cam şişe içine taş dolu güzel bir süs yapılmış.

Otantik bir görünüm elde edilen bu çalışmayı siz kendinize göre değiştirebilir ve değerlendirebilirsiniz. Eskiler artık moda oluyor. Eskiden olsa bu tahtayı duvara çakmaya kalkışsanız size gülerlerdi.

Ama şimdi bu tür tahta veya kütükleri değerlendirme projelerine sıkça rastlıyoruz. Hatta köyde yüzüne bakmadığımız bir kütüğü yapı marketlerde satıldığını görmekteyiz. Gerçekten ilginç zamanlarda yaşıyoruz.

Bu projeyi yaparken takılacağınız bir yer yok. Nalburdan her türlü askı malzemesini veya vida, çivi gibi araç gereçleri temin edebilirsiniz. Çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve hemen evinize güzel dekoratif süs yapabilirsiniz.

Dekoratif süs çalışmalarını sitemizde fazlaca paylaşmıştık. Anlatımlı çalışmayı kolayca yapabilir ve evinizin istediğiniz bir bölümünde kullanabilirsiniz. Yapımı çok kolay çalışma için eşinizden de yardım isteyebilirsiniz.

Öncesi sonrası görünümü sayesinde nasıl bir şey elde edeceğinizi de önceden görmüş olursunuz. Ama ben biraz ustaca yapılıp, güzel tahta üzerine lamba ekleneceği kanaatindeyim. Tabi sizde değişik fikirler üretebilirsiniz.

DIY Modern Rustic Wall Hanging
source: https://mountainmodernlife.com/diy-modern-rustic-wall-hanging/

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın