AHUDUDU MODELİ İLE YAPILMIŞ UZUN BAYAN HIRKALARI

Ahududu modeli ile yapılan uzun bayan hırka modelleri

Bugün sizlere güzel bir örgü işi ile yapılmış farklı renklerde hırkalar göstermek istiyorum. Uzun hırka yapmak için güzel bir model arıyorsanız eğer bugün sizlere göstereceğim ahududu uzun hırka modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Ahududu örgü modeli iki şiş ile işlenen çok şık bir model. Genellikle çocuk ceket ve yeleklerinde kullanılan bu model bayan kazak, hırka ve ceket yapımında da oldukça fazla kullanılıyor.

ahududu hırka modeli1

Bugün size yabancı bir sitede bulduğum ahududu örgü modeli ile yapılmış bayan uzun hırka modellerini göstermek istiyorum. Burada size göstereceğim uzun hırkalarda kullanılan model aynı. Ama ben size üç farklı renkte yapılmış uzun hırka modeli göstermek istiyorum. Bu sayede kendiniz için uzun bir hırka yapmak istiyorsanız farklı renklerde modelin nasıl durduğunu görebilirsiniz.

ahududu hırka modeli2

Ahududu örgü modeli birçok kişinin bildiği bir örgü işi. Bu modelin yapımını öğrenmek istiyorsanız eğer internetten modelin yapımına dair videolar izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Ahududu uzun hırka modelleri yapılırken ahududu modeli hem hırkanın bedeninde hem de kollarında kullanılmış. Bu model sadece kollarda kullanılıp beden kısmı düz örgü ile örülünce de çok şık duruyor.

Burada yapılan hırka modelinin kolları kısa tutulmuş. Bence bu şekilde hırkalar çok şık durmuş. Kendinize göre bir uzun hırka yapmak istiyorsanız eğer önce ahududu modelinin kaç ilmek üzerine kurulacağınız öğrenip daha sonra kendi beden ölçünüze uygun olan bir ölçü ile hırka yapmaya başlayabilirsiniz.

ahududu hırka modeli3

kaynak:https://www.livemaster.ru/item/20516357-odezhda-kardigan-solnechnye-malinki

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu