AJURLU YAPRAK ÖRGÜ MODELİ

Ajurlu yaprak örneği

Bu modeli gördüğümde ilk yapacağım örgünün yelek olduğu aklıma geldi. Çok güzel bir kahverengi örgü yelek modeli yapılabileceğini düşünüyorum hanımlar. Bilmem siz ne düşünürsünüz?

Ajurlu yaprak örgü modelini yapılışını yine Arzu hanımın o güzel anlatımı sayesinde öğreneceğiz. Şiş işi ajurlu yaprak örgüsünü öğrenerek sizde çok güzel yelek modeli, hırka örneği yapabilirsiniz.

Kış geçmek üzere ama yine de örgü süveter modeli yapılabilir. Motifleri çok güzel. Hatta işi ilerletip, şiş işi kalın kazak yapımı için de bu model kullanılabilir diye düşünüyorum hanımlar.

ajurlu yaprak orgu modeli
ajurlu-yaprak-orgu-modeli

Ajurlu yaprak örneği yapılışı için kolay anlatım sayesinde hemen modeli kavrayabilirsiniz hanımlar. Anlatımlı çalışma şiş işi yapılıyor. Tığ işinden de yapılabilir diye düşünüyorum.

Ajurlu yaprak örneğini hemen hemen her türlü örgü modelinde kullanabiliriz. Yeni örgüye başlayan hanımlara da tavsiye ettiğim güzel bir çalışma. Arzu hanımın kanalında bunlardan çok var ve güzel örnekler yer alıyor.

Ajurlu yaprak modeli

Modeli öğrendikten sonra sizde örgüye başlayabilir ve şiş işi kazak yapabilirsiniz. Şiş işi örgü süveter yapımında da motiflerinin güzel duracağını düşündüğüm örgüye sizde başlayabilirsiniz hanımlar.

Yapımı zor olmayan çalışma da takıldığınız nokta olursa yorum bırakın yardımcı olmaya çalışırız. Anlatımlı ajurlu örgü örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Makalepark.com sitemizde de bu tür örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/user/ArzuSepeti/videos

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu