ALİZE PUFFY İLE BEBEK BATTANİYESİ VE ÇANTA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Alize Puffy ile örgü örme teknikleri

Alize tığ ve şiş ile örgü örmeyi bilmeyenler için harika bir ip tasarlamış adı Alize Puffy. Alize Puffy kendinden ilmekleri olan bir ip. Siz bu ipi tığ veya şiş olmadan elleriniz ile ilmekleri birbirinin içerisinden geçirerek harika örgü tasarımları ortaya çıkartabiliyorsunuz.ALİZE PUFFY İLE BEBEK BATTANİYESİ VE ÇANTA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Alize Puffy ip kadife örgü iplerinden yapılmış. Birçok kişi etrafında veya ip satılan dükkanlarda bu tür kadife ipleri görmüştür. Özellikle battaniye yapımında bu ipler çok kullanışlı oluyor. Bebek battaniyesi yapmak için bu kadife iplerden kullanabilirsiniz.

Alize-Puffy-Bebek-Battaniyesi ve Cantası

Alize Puffy ise yine kadife bir ip ama tek farkı kendinden ilmekli olması. Yani siz tığ veya şiş ile örgü örmeyi bilmeseniz de basit el hareketleri ile bu battaniyeyi yapabilirsiniz.

Bugün benim size göstereceğim video da Alize Puffy ip ile bir bebek battaniyesi ve kol çantası yapılmış. Yapılan kol çantası battaniye ile aynı renkte yapıldığı için bir takım haline getirilmiş ve çok kullanışlı bir çanta olmuş.

Aşağıda verdiğim video içerisinde Alize Puffy ile nasıl battaniye örüldüğü ve ilmeklerin arasından nasıl iplerin geçirileceği detaylı bir şekilde anlatılmış.

Alize Puffy ile yapılabilecek farklı örgü tekniklerini de sizlere ilerleyen zamanlarda anlatmaya devam edeceğim. Bebeği için hazırlık yapan, tığ ve şiş ile örgü örmeyi bilmeyenler mutlaka bu videoya göz atsın.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=AWvEDVbHiik

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu