ALİZE PUFFY İLE EKOSE BATTANİYE VİDEOLU ANLATIM

Alize Puffy ile ekose model battaniye yapımı

Alize Puffy ip çeşidinden daha önce size bahsetmiştim. Gerçekten çok farklı ve güzel bir ip çeşidi. Örgü örmeyi bilmeyen bayanlar için de büyük kolaylıklar sağlıyor.

Bugünde sizlere Alize Puffy ile yapabileceğiniz güzel bir battaniye modeli göstermek istiyorum. Alize Puffy yeni bir ip çeşidi olsa da farklı modeller yapmanız mümkün. Bende sizler için bulduğum yeni modelleri göstermek istiyorum.

Alize Puffy ile bugün ekose modelde yapılmış güzel bir battaniye modeli videosu sunuyorum. Bebek hazırlıkları yapanlar için farklı battaniye modellerini göstermeye çalışıyorum. Bu battaniye modeli de yine çok şık ve güzel bir battaniye modeli.

Dediğim gibi şiş ve tığ ile örgü örmeyi bilmeyenler bu iplerden alabilir ve bebeği için güzel bir battaniye yapabilir. Alize Puffy’nin farklı renk tonları var. Erkek bebekler ve kız bebekler için de yapacağınız battaniyeye göre farklı renklerde ip bulabilirsiniz.

Bugün göstereceğim battaniye modelinde iki farklı renk ip kullanılmış. Ekose desenleri yapmak için mavi ve beyaz iplerden küçük kare modeller yapılmış.

Video içerisinde battaniyenin her aşaması detaylı bir şekilde anlatılmış. İp kendinden ilmekli olduğu için sizin yapmanız gereken tek şey videodaki aşamalara dikkat ederek ekose modelleri oluşturmak.

İlerleyen zamanlarda yine sizler için farklı battaniye modelleri ile ilgili görseller sunmaya devam edeceğim. Umarım bu battaniye modelini de beğenirsiniz.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=9mMH6oVMrGU

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ALİZE PUFFY İLE EKOSE BATTANİYE VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ALİZE PUFFY İLE EKOSE BATTANİYE VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ALİZE PUFFY İLE EKOSE BATTANİYE VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.