ANLATIMLI BAHAR ZİNCİRİ ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR?

Bahar zinciri örgü modeli

Bu güzel modeli örgü bebek yelek işlerinde veya hırka yapımında tercih edebilirsiniz. Yapılışı zor gibi gözükse de örnek bitince ortaya harika bir modelin çıktığını göreceksiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde yeni örgü modelleri yapabilmek artık daha da kolaylaşıyor hanımlar. Bahar zinciri örgüsüyle bebek elbise modeli yapılabilir. Bere modeli veya yelek örnekleri de yapabileceğinizi söylemek isterim.

Bahar zincir örgü örneğinin yapımında 5 ilmek ve katları şeklinde gidiyorsunuz. 6 sıra ile modeli devam ettirirken, ince şiş kullanmaya özen göstermelisiniz. Değişik renkler tercih ederek bu müthiş örgü çalışmasını yapabilirsiniz.

Örme yazlık bayan şal modeli yapmayı düşündüğüm bir örnek. Sizlerde bu görünüşü güzel dalga dalga gözüken örnekli örgü modelini öğrenebilir ve hemen modeli kurup, değişik örgüler hazırlayabilirsiniz.

Erkek bebek örgülerinde de tercih edebileceğiniz güzel bir çalışma arkadaşlar. Daha önce benzerini paylaşmıştık. Hatırlarsanız ve karşılaşacağınızı söylemek isterim.

Güzel örgü modelleri ve yapımını anlatan çalışmaları yine paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve hemen öğrenip kolayca örgü işlerinizde kullanacağınız bahar zinciri örgü modelinin detaylı anlatımı ile baş başa bırakacağım.

Bu örgü modelini kullanarak çok güzel bere modelleri veya atkı bere takımları da yapılabilir. Kışın yavaş yavaş yerini yaza bırakması nedeniyle de ince iplik kullanarak yazlık şal modelleri de yapılabilir hanımlar. Mutlaka denemelisiniz. Kolay gelsin iyi örgülü günler hanımlar.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu