ANLATIMLI BONCUKLU TIĞ OYASI YAPILIŞI

Tığ oyası boncuklu modeli

Tığ oyası çalışmalarını severim. Ancak yapımı konusunda kendime bir türlü güvenemem. Çünkü yapımı zor gelir bana. Sizlere de zor geliyorsa hemen altta anlatımlı güzel bir Türkçe video yer alıyor. Ören hanım kanalında izlediğim ve beğendiğim bu güzel modeli sizde öğrenip, yapabilirsiniz.

Tığ oyası işi biraz ustalık istiyor. Ancak bittiğinde ise ortaya çok güzel çeyizlik modeller çıkabiliyor. Yada kullanmalık harika süslü boncuklu tığ oyası çalışmaları ile karşılaştığınızda keyif alıyorsunuz. Bu işi paralı yapan hanımlar da var. Bir komşum yapıyor ve epey vakit harcadığını söylüyor. Emek verilerek yapılan güzel bir çeyizlik çalışma olduğunu da ekliyor sözlerine…

boncuklu tig oyasi modeli
boncuklu-tig-oyasi-modeli

Yapacağınız çalışmada küçük cin boncuk adı verilen malzeme kullanıyorsunuz. İncik boncuk satılan yerlerden temin edebilirsiniz. Tığ oyası işlerini sanıyorum sitemizde fazla paylaşmadık. Hatta bu ilk bile olabilir. Ama beğeneceğinizi düşündüğüm için ve merak edenler varsa da nasıl yapıldığını öğrenmeleri için videosunu sitemizde yer vermek istedim.

Boncuklu tığ oya modeli

Boncuklu olarak yapılacak tığ oyasının modeli de güzel. Yapımı da kolay. Anlatımı izleyerek sizde öğrenebilir ve hemen yapmaya karar verebilirsiniz. Sorun yaşarsanız videoyu durdur başlat yaparak izleyebilirsiniz. Anlatımlı video sayesinde tığ oya modeli boncuklu örneği kolayca yapabilirsiniz.

Boncuklu tığ oyası modelinde yapımcısına teşekkür etmek isterim. Kolay ve güzel bir çalışma olup, bu tür işler yapanları zorlamayacak özelliklere de sahip diyebilirim hanımlar. Kendinize iyi bakın kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu