ANLATIMLI İKİLİ YAPRAK ÖRNEĞİ NASIL YAPILIR?

İkili Yaprak Örneği Yapılışı

Çok güzel ve anlatımı olan değişik bir örgü modelinin tarifi ile birlikteyiz hanımlar. Işıl hanım tarafından yapılan harika bir örnek. Baharlık şiş örgüsü olarak kullanabileceğiniz ve tercih edebileceğiniz ikili yaprak örneği yapımını çok seveceksiniz.

Güzel örgü örneğinin yapımı gayet kolay ve hemen modeli kurup yapmaya başlayabileceğiniz tarzda. İnce iple örülen bu güzel örgü modelini bahar mevsiminde kullanmak üzere yelek, bluz veya hırka türü örgü işlerinde kullanabilirsiniz.

Hatta arkadaşım simaya da dedim bebek örgülerinde çok güzel durur diye. Yeni örgüye başlayan birisi iseniz bu güzel örgüyü atkı modeli yapımında veya bere örgüsünde de kullanabilirsiniz.

Yaptıkça seveceğiniz bir örgü arkadaşlar. Değişik örgü işleriyle tekrar görüşmek dileğiyle arkadaşlar. Şimdi sizler ikili yaprak örgü örneğinin nasıl yapıldığını öğrenerek bu güzel modeli ortaya çıkarmaya bakın.

ANLATIMLI İKİLİ YAPRAK ÖRNEĞİ NASIL YAPILIR?
ANLATIMLI İKİLİ YAPRAK ÖRNEĞİ NASIL YAPILIR?

Örgüyü şiş işi yapıyorsunuz. Dilerseniz kalın şiş veya ince şişle yapabilirsiniz. Bu çalışma ince iple yapılmış. Kendi örgü çalışmalarınıza katabilir veya Işıl hanımın tarifinden yola çıkabilirsiniz.

Önerdiğim bu güzel ve kolay örgü çalışmasını yeni örgü örmeye başlamış arkadaşlarınıza da tavsiye edin. Hatta sosyal medya hesabınızda paylaşın ve birçok kişinin öğrenmelerine vesile olabilirsiniz.

Anlatımlı ikili yaprak örgüsünde zor taraf var mı? diyecek olursanız, öncelikle örgüyü bilmeniz gerekir. Şiş işi örgüler yapmış olmalısınız. Bilmiyorsanız da ve yeni örgüye başladıysanız sitemizdeki diğer anlatımlardan faydalanmanızı öneririm. Kolay gelsin hanımlar iyi kandiller.

İkili Yaprak Örneği Yapımı

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu