ANLATIMLI KAHVE KÖPÜĞÜ ÖRGÜ MODELİ

Kahve köpüğü örgü örneği

Kahve köpük örneği olarak da daha önce rastladığım güzel model Arzu hanıma ait. Görünümü güzel ve dalga dalga gözüken güzel hırkalar, süveterler veya örgü bebek yeleği yapımında birebir işimize yarayacak harika bir örnek. Anlatımlı çalışma Türkçe ve Arzu hanım tarafından hazırlanmış ve bize sunulmuş. Beğenecek ve hemen yapmak isteyeceksiniz. Çünkü ben ilk izlediğimde hemen bir bebek hırkası yapmayı bu örneği kullanarak düşündüm.ANLATIMLI KAHVE KÖPÜĞÜ ÖRGÜ MODELİ

kahve-kopugu-orgu-ornegi

Şiş işi bebek örgülerinizde kullanacağınız bir model ve izledikten sonra modeli kolayca kapıp, örgünüzde kullanmaya hemen başlayacaksınız. Pratik ve yarım günde bebek örgülerinde kullanıp bitirebileceğiniz bir gidişatı var. Kahve köpüğü örgüsü olarak da karşılaşabileceğiniz model karışık gibi gözükse de izledikten sonra kolayca öğrenip, başkalarına dahi öğretebileceğiniz bir anlatıma sahip.

Kahve köpüğü örgüsü nasıl yapılır

Örgülerimizde daima yeni motifler veya yeni görünümler olsun isteriz. İşte bu model sayesinde o sıkıntıyı da gidermiş olacaksınız. Bebek örgülerinde daha çok tercih etmenizi istediğim model kahve köpüğü olarak bilinse de deniz dalgası olarak da yine tomurcuklu görünüme sahip bebek örgüleri yapmamızı sağlayacak.

Ben görür görmez beğendim ve hemen izleyerek sarı renk güzel bir bebek tulumuna başladım. Sizlerde örgü örmeyi seviyorsanız veya örgüye yeni başladıysanız bu kolay modeli öğrenip yapabilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa yorum yazın. Yada Arzu hanımın kanalından modelle ilgili farklı örneklere de ulaşabilirsiniz. İyi örgüler hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu