ANLATIMLI KOLAY CONVERSE PATİK YAPIMI

Converse patik nasıl yapılır

Örgü converse patik yapılışıyla alakalı paylaştığım çalışma detay içermiyor. Ancak bu tip bir örgü patik yapacaksanız ve ilk kez bu işe baş koyduysanız, izlemenizi istediğim bir çalışma olduğunu söylemek isterim. Örgü Tube kanalında yer alan bu güzel çalışmanın anlatımı yapılmış.ANLATIMLI KOLAY CONVERSE PATİK YAPIMI

Gösterilen patik yapılışı ile ilgili daha önceki haftalarda sizlere resimli bir anlatım paylaşmıştım. O içerik hemen altta benzer yazılar kısmında olacaktır. İnceleyebilirsiniz. Bu çalışmayı da izledikten sonra merak salacak ve yapmaya başlayacaksınız.

converse-patik-yapimi

Converse bebek patiği genelde görünce satın almak isteriz. Yapılışını zor zannederiz. Ama işe koyulunca kolayca yapıldığını göreceksiniz.

Bu tip örgü patik yapımı sayesinde hediye olarak da yapıp yakınlarınızı sevindirebilirsiniz. Converse patik yapılışı çalışmasında ayrıntılar var. Dilerseniz converse logo kısmını yapmayabilirsiniz. İki renk kullanılmış siyah ve beyaz olup, örgü patiği zorlanmadan kısa sürede modeli kavrayarak yapabilirsiniz.

Örgü Converse patik

Örgü converse patik çalışması tığ işinden yapılıyor. İnce ip kullanarak yapacağınız çalışmayı bebeklerin ayakları ufak olacağı için herhangi bir ölçüde yapmanıza gerek yok. Kimisi avuç içini ölçümler. Kimisi birkaç cm’ye birkaç cm. şeklinde yorumlar.

Siz istediğiniz uzunlukta veya genişlikte yapabilirsiniz. Bu tür örgü patik çalışmaları yaparak süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Altta yer alan anlatım Türkçe olup, ilk defa yapacaklar veya bu örgüye başlayacaklara öneriyorum. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCE7Xd-6RraZkicsHMtpTwag/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu