ANLATIMLI KÖPÜK DİŞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Köpük dişi örgüsü yapımı

Anlatımlı modelin videosunu izledikten sonra örneği hemen yapmak isteyeceksiniz. Çok güzel bebek hırkaları, yelekleri veya kendinize örgü yelek yapmak üzere iseniz, bu örneği mutlaka kullanmalısınız. Köpük dişi örgü modeli olarak bilinen bu güzel örneği başka bir yerde görebileceğinizi düşünmüyorum.

kopuk disi orgu ornegi yapilisi
kopuk-disi-orgu-ornegi-yapilisi

Güzel bir model ve benim şimdi aklımda kazak yapımında kullanmak var. Örgü kazak yapacaktım ve bu modeli görünce bir anda pembe rengini yapsam nasıl olur diye düşünmeye başladım. Örnek resimden de anlaşıldığı üzere köpük köpük diş diş sıra sıra gözüken bu modeli öğrenerek sizde çeşitli örgülerde kullanabilirsiniz. Tarifini şimdilik çıkartamadım. Ancak izleyince sizde benim gibi sessiz izleyerek örneği kavrayabilir ve hemen kurmaya başlayabilirsiniz.

Kroşe köpük diş örgü modeli

Kroşe örgülerde tercih edilen güzel bir örnek. Kazak, hırka, yelek gibi örgülerinizde kullanacağınız modelin anlatımı ingilizce olup, sessize alarak videoyu izlemenizi isteyeceğim. Çünkü ben öyle yapıp izleyerek birçok güzel modelin nasıl yapıldığını öğrendim. Sizde izleyerek bu güzel ve kolay örgüyü yapmayı öğrenebilirsiniz. Yapacağınız bir süveter veya hırka için güzel duracak motifler içeriyor.

Arkadaşıma gösterdiğimde bana lif yapmak istediğini ve bu modeli kullanabileceğini söyledi. Bu da beni mutlu etti ve fikir verdi. Yuvarlak lif modeli yapmak istiyordum. Bu örneği kullanabilirim ve güzel lifler yapabilirim diye düşünüyorum. Sizlerde değişik örnekler ve modeller arıyorsanız, bu modeli incelemenizi isterim. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu