ANLATIMLI ŞİŞ OYASI VE TIĞ OYASI YAPILIŞI

Öğretici tığ oyası yapımı

Tığ oyası çalışmalarını her zaman benim gibi sizde zor buluyorsanız, bendensiniz diyebilirim. Öğretici bu güzel çalışmayı biraz bilginiz varsa hemen kavrayabilir ve yapmaya başlayabilirsiniz.

Ancak bu tarz örgü işleri marifet gerektirdiği gibi her hanımın yapacağı kolay işlerden değildir. Hele ki örgüye yeni başlayanlar için önerdiğim bir çalışma olmamakla birlikte tavsiye ettiğimiz eğitici ders niteliğindeki çalışmaları öğrendikten sonra tığ oyası ve şiş oyası çalışmalarına yönelmelerini belirtmek isterim.

Anlatımlı olsa da yine de altyapı olmadan bu tür iğne oyası, tığ oyası veya şiş oyası çalışmalarını yaparken zorlanılabileceğini düşünüyorum. Ben bile o kadar örgüyle haşır neşir olmama rağmen bu iğne oyası mantığını bir türlü çözememiş olup, yaparken zorlandığımı dile getirmek isterim.

anlatimli-tig-oyasi-yapilisi

Türkçe anlatımlı 2 çalışmayı önünüze getirmek istedim. Anlatım harika, yapanların emeklerine sağlık. Kaynak link altta yer alıyor. Diğer çalışmalara ulaşabilir ve paylaşılan diğer çalışmalardan da yararlanabilirsiniz hanımlar.

Zor gibi gözükse de aslında bu tür çalışmalar yaptıysanız veya yapıyorsanız zamanla daha iyi olabilirsiniz. Bana zor geliyor. Ancak sevenleri ve takipçileri olacağı için yinede paylaşmak istedim.

Türkçe anlatımlı şiş oyası

Anlatımı sonuna kadar izlerseniz videolar sizlere gerekli tüm bilgileri ve öğretici noktaları sunuyor. Yapımcısından gerçekten Allah razı olsun. Çok güzel anlatmış ve hemen öğrenerek modeli kavrayıp yapabiliyorsunuz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCKbDcnFWW9NLYt8cwnA4Dpw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI ŞİŞ OYASI VE TIĞ OYASI YAPILIŞI için yorumda bulun

    ANLATIMLI ŞİŞ OYASI VE TIĞ OYASI YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI ŞİŞ OYASI VE TIĞ OYASI YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.