ANNE YELEĞİ ÇANAKKALE ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPIMI

Çanakkale örgü örneği ile anne yeleği yapımında kullanacağınız çalışmayı dilerseniz şiş işi şal modeli yapımında da tercih edebilirsiniz. Örgü gelin yeleği yapımı veya değişik şal örnekleri bakımından da Çanakkale örgü örneği tavsiye ettiğim örnekler arasında yer alıyor.

Çanakkale burgusu örgü modeli ve benzeri motiflerle hazırlanmış çalışmaları da görmüştüm. Çok beğenmiş ve farklı kışlık yelek modelleri yapılacağını düşünüyorum. Evde örgü yelek yapımıyla uğraşacaksanız Çanakkale örgüsünü mutlaka öğrenmelisiniz. Örnek resminde de göründüğü gibi şık ve zarif olan bu modeli ben hasta kalarak videodan izledim ve öğrendim.

Erkek kazak yapımında da tercih edeceğiniz Çanakkale örgüsünü yelek, hırka veya kışlık süveter yapımında da mutlaka düşünmelisiniz. Alize iple örülmüş örneği sizde izleyeceğiniz videodan bilgi alıp, yapmaya başlayabiliyorsunuz. Şişle yapılan örgü desenlerine de benzeyen bu güzel örneğin bir benzeri de Çanakkale burgusuz örnek olup, yine anlatımını hazırlayacağım.

Örgü kazak yada örgü süveter, yelek, kazak ve hırka gibi çalışmalarda yandan burgulu örgü modelini de kullanabilirsiniz. Çocuk beresi hazırlayacağınızı düşündüğümde ise yine önereceğim örnek olan Çanakkale örneğinden yola çıkarak, çok güzel örgüler oluşturabilirsiniz.

Şiş örneklerini de yakın zamanda sitemizde fazlasıyla bulacağınızı ve Tunus işi yelek yada yapımını gösteren modelleri hemen altta benzer yazılar bölümüne bakarak da ulaşabilirsiniz. Tunus işi yelek örneği yada modellerini sizin için istek üzerine araştırıyorum. Küçük örgü evinin hazırladığı Çanakkale örgüsü anne yelek modelinin anlatımı ise altta Türkçe olarak yer alıyor. Kolay gelsin.

anne-yelegi-canakkale-orgu-ornegi-yapimi
anne-yelegi-canakkale-orgu-ornegi-yapimi

Çanakkale örgü örneği yelek yapımı

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu