ARABA GÖRÜNÜMLÜ PATİK MODELİ YAPILIŞI

İçindekiler

Araba patik modelleri

Tığ işi veya örgü işlerinde araba motifli örgüler her zaman popüler olmuştur. Yeni örgüye başlayan hanımlardan çocukları hemen arabalı lif modeli veya araba patik modeli yapmalarını ister.

Örgü işleri arasında araba şeklinde patik yapımı hem meşhur, hem de yapımı kolay olduğu için birçok örgü seven hanımın da aklındaki bir şeydir. Bu yazımda sizlere anlatımını veya nasıl yapıldığını paylaşmadım.

Sadece birbirinden güzel ve değişik araba patik örneklerini paylaşmak istedim. Kolay yapılan araba patik örneklerinden faydalanabilirsiniz.

Örgü işi araba modeli patik yaparken bir takım kısımlara dikkat etmek gerekiyor. Düğme ve değişik renk iplik kullanarak arabaya şekil verebilirsiniz. Örgü işi araba patik modelini yaparken farklı renk ipler kullanmalısınız.

Tığ işi örgü araba patik modeli yapımını anlatan videoları sitemizde de bulabilirsiniz. Eğitimini alabilir veya paylaşım yapan anlatımlı video kanallarından sizde kolayca öğrenebilirsiniz.

Meşhur animasyon filmi arabalar patik modelini de altta örnek olarak göreceksiniz. Onu da görünce beğenecek ve yapmak isteyeceksiniz. En kısa sürede yapılışını size aktarmaya çalışacağım.

Araba Şeklinde Bebek Patik Modeli Türkçe Videolu Yapılışı

Bu tür arabalı patik örnekleri yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Artık bu tür patik örnekleri daha çok talep görüyor. Çocuklar bile normal patik yerine arabalı patik modelini seviyor. Şimdi buyurun modelleri incelemeye ;

Araba Şeklinde Bebek Patik Modeli Yapımı

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu