ASKILI KIZ ÇOCUK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Kolay örülen askılı kız çocuk yeleği

Kız çocukları için örebileceğiniz harika bir yelek modelini sizlere göstermek istiyorum. Klasik yeleklerden farklı olan bu askılı kız çocuk yeleği görüntüsü ile dikkat çeken hoş bir yelek modeli.ASKILI KIZ ÇOCUK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Askılı kız çocuk yeleği görüntüsü ile dikkat çeken bir model. Klasik yelek modellerinin dışında çocuğunuz için farklı bir yelek örmek isterseniz bu yelek modeline göz atmalısınız.

Askılı kız çocuk yeleği 6-8 yaş arasındaki çocukların giyebileceği bir büyüklükte örülmüş. Yeleğin yapılışını öğrendikten sonra daha büyük veya daha küçük istediğiniz boyutlarda yelekler örebilirsiniz.

Askılı kız çocuk yeleği yapımında kalın bir örgü ipi kullanılmış. Kullanılan örgü ipi %20 polyemid % 80 akrilik özelliği olan 300 gram bir ip kullanılmış. İpin markası ise Kartopu punto. Şiş olarak ise bu ip 5 numara şiş ile örülmüş. Daha kalın şişler kullanıp daha büyük yelekler elde edebilirsiniz.

Burada açık pembe bir ip kullanılmış. Yapılan yeleğin üzerine eklenen büyük düğmeler ile çok şık bir görüntü oluşmuş. Bunun yanında yeleği süslemek için küçük aksesuarlar kullanılmış. Siz yeleği yaptığınız yaşa uygun olarak değişik süslemeler kullanabilirsiniz.

Askılı kız çocuk yeleği yapımı sırasında dikkat edilecek en önemli detay askıların nasıl yapılacağı. Yeleğin arka kısmında atlet şeklinde bir görünüm elde edilmiş. Bunu yapmak için videodaki yapım aşamasına dikkat etmelisiniz.

Askılı kız çocuk yeleği yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu