BAHÇEDEKİ GÜZEL ÖRGÜ MODELİ

Bahçede çiçek örgüsü

Bu örneği görünce hemen eltim necla’nın yaptığı erkek örgü süveter modeli aklıma geldi. Anlatımlı bu güzel çalışma sayesinde sizde dilerseniz erkek örgülerinde kullanabilirsiniz. Şimdi benim aklımda bu örneği kullanarak ilk iş örgü kalın kışlık süveter yapmak. Yine farklı renkler kullanarak güzel hırka yada yelek yapılacağını da düşünüyorum.

bahcedeki guzel orgu modeli
bahcedeki-guzel-orgu-modeli

Yapımı kolay ve sade olan çalışmayı değişik renkler tercih de yapabilirsiniz. Yabancı olan çalışmanın Türkçe’sini bulamadım.

Ancak bulduğumda yine bu konuya iliştirir veya yeni konu açarım artık hanımlar. Kolay bir model.

Şiş işi örgülerde kullanacağınız ve tercih edeceğinizi düşünüyorum. Kız çocuk örgülerinde veya özellikle erkek bebek örgüleri yapacağınız zaman işinizi görecektir.

Adı garip, bahçe çiçeği örgüsü olarak da geçiyor. Değişik örgüler arayanlar için birebir bir çalışma.

Yapılışında anlamadığınız nokta olursa yorum yazın tartışalım. Uzman örgücü hanımların aramızda olduğunu biliyorum. Onlarda bize yardımcı olacaktır. Model sade görünümlü olsa da dilerseniz 2 renk yerine üç renk de yapabilirsiniz.

Küçük örgüler düşünüyorsanız lif yapabilirsiniz. Bir oturmada bitireceğim diyorsanız da önerim kazak veya süveter hanımlar. Altta çalışma detaylıca yer alıyor. Yapmaya başladıysanız sosyal medyadan bana yazın.

Bahçe çiçeği örneği

Örneğe başladıktan sonra anlatımda iki renk kullanıldığını göreceksiniz. Dilerseniz hepsini aynı renkle de geçebilirsiniz. Sıra sıra yapacağınız için önerim iki renk yapın.

Çünkü daha güzel gözüküyor ve yapacağınız kazak yada hırkanın modelinin görüntüsü de güzel olacaktır. Ben bir ara bu modeli kullanıp lifte yapacağım hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu