BALONLA CAM ŞİŞE KAPLAMA

Balonla şişe süsleme

Evi güzelleştirmede kullanabileceğiniz güzel ve farklı bir çalışma hanımlar. Hemen yapabilirsiniz. Yapımı öyle zor da değil. Güzel balonlar oluyor. Onlardan alıp, cam şişe üzerine giydirmeniz gerekiyor. Dikkatli giydirdiğinizde yırtılmaz veya balon zarar görmez. Bu sayede balon şişenin şeklini alır.

Böylece boyama ve zahmet olmadan hemen balon sayesinde çok güzel dekor şişe vazolara sahip olmuş olursunuz. Balonu giydirirken ağız kısmı şişenin ağzına gelecek şekilde yapıp, içeri tepeceksiniz.

Yaparken keyif alacağınız bir çalışma hanımlar. Evde özellikle TV ünitesi önüne çok şık gider. Mutlaka denemelisiniz. Değişik motifli balonları bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Bulamasanız bile renkli balon alıp bu projede kullanabilirsiniz.

balonla cam sise kaplama
balonla-cam-sise-kaplama

Daha büyük balonlar alıp, daha büyük cam şişe, vazo veya değişik cam eşyaları da giydirebilirsiniz. Balonu biraz ısıtarak her türlü şeye giydirebilirsiniz diye düşünüyorum. Tabi adi balonlardan almayın. Onlar fazla dayanıklı olmuyor.

Bu kullanılan balon büyük ve kalın olanından. Bu yüzden balon seçiminde kaliteli olanlara kaçarsanız, yapmak istediğiniz dekor eşyası daha şık duracak ve görünecektir. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/watch?v=-vQkO1iqmtg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu