Atkı ModelleriBere ModelleriKendin yapÖrgüler

BAŞLIKLI ATKI MODELLERİ

Başlıklı atkı modelleri

Kış aylarında hepimiz soğuktan korunmak için atkı ve bereleri kullanıyoruz. Çoğu zaman soğuklar nedeniyle atkı ve bereleri yanımızdan eksik etmeyiz. Özellikle çocuklar için de atkı ve bereler kullanıyoruz.

Bugün sizler için atkı ve berenin bir arada yapıldığı başlıklı atkı modelleri göstermek istiyorum. Ayrı ayrı bere ve atkı örmek istemeyenler veya farklı bir model arayanlar bu başlıklı atkı modelleri tam size göre.

Başlıklı atkı modelleri atkı ve berenin bir arada olduğu hatta isterseniz atkının uç kısımlarına cepler yaparak ellerinizi de soğuktan koruyabileceğiniz tasarımlar.

Bu başlıklı atkı modelinin bir diğer güzel yanı başlık atkı ile birlikte işlendiği için omuz kısımda pelerin gibi bir görüntü oluşuyor. Buda omuzlarında soğuktan korunmasını sağlıyor. Yani başlıklı atkı modelleri soğuktan, başınızı, omzunuzu, boynunuzu ve ellerinizi koruyabileceğiniz harika bir tasarım diyebilirim.

Başlıklı atkı modelleri farklı şekillerde ve büyüklüklerde örebileceğiniz tasarımlar. Burada gösterdiğim örnekler sizler için model olabilir.

Çocuklar içinde bu başlıklı atkı modellerinden yapabilirsiniz. Hem çocuklar için bu tür örgü işleri daha kolay ve rahat olacağı için dışarı çıkarken tek tek atkı bere takmakta zorlanmazsınız.

Başlıklı atkı modellerinin en güzel yanlarından birisi de atkı, bere ve eldivenleri ayrı ayrı yanınızda taşıma derdini ortadan kaldırıyor. Bu sayede de çantanızda fazlaca yer kaplamaz ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kaynak: https://ru.pinterest.com/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu