BAYAN HIRKA MODELLERİ

Tığ ve şiş ile yapılmış farklı bayan hırka modelleri

Kendiniz için veya kızınıza, annenize, sevdiklerinize farklı örgü işleri yapmak istiyorsanız eğer bugün sizlere göstereceğim bayan hırka modellerine bir göz atmalısınız.

Bugün sizler için bir sitede gördüğüm farklı bayan hırka modellerini göstermek istiyorum. Burada izlere göstereceğim bayan hırka modelleri içerisinde hem tığ işi ile hem de şiş işi ile yapılmış hırka modelleri bulunmakta. Burada bulunan  modelleri inceleyerek güzel bir hırka yapımına başlayabilirsiniz.

bayan hırka modeli1

Bayan hırka modelleri içerisinde beğendiğim hırkalardan birisi bu model oldu. Düz bir şiş işi yapılarak işlenen hırka üzerine yapılan goblen işi süslemeler ile hırka çok şık bir hale getirilmiş. Aslında daha önce yaptığınız düz bir hırkanız üzerine de bu şekilde işlemeler yaparak da hırkanızı yenileyebilirsiniz.

bayan hırka modeli2 Oldukça basit bir tığ işi tekniği ile yapılan bu bayan hırka modeli ise ön kısmına, kollara ve alt ucuna eklenen süslemeler ile daha farklı ve şık bir hale getirilmiş. Basit bir tığ işi hırka, yapılan süslemeler ile hazır bir hırka görünümüne kavuşmuş.

bayan hırka modeli3

Bayan hırka modelleri içerisinde yer alan bu modelde yine oldukça basit bir model. Şiş ile işlenen bu hırkanın ön kısmında saç örgüsü modeli kullanılmış. Ayrıca kollarda dirsek kısmı farklı renk ip ile örülünce hırka daha şık durmuş.

bayan hırka modeli5Bayan hırka modelleri içerisinde beğendiğim bir diğer model ise bu hırka oldu. Gerçekten çok şık duran bu hırka modeli sanki hazır bir örgü işi gibi duruyor. Hırka örülürken kullanılan ip hırkanın modelini çok farklı göstermiş. Yaka ve ön kısıma eklenen detaylar hırkayı gösterişli bir hale getirmiş.

kaynak: https://nazarca.com/el-orgusu-sis-ve-tigla-72-tane-bayan-hirkalari

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu