BAYKUŞ ORGANİZER KUMANDALIK MODELLERİ

Baykuş organizer modelleri

Organizerler ev içerisinde ufak tefek eşyaların toplanması ve ev içerisinde güzel bir düzen sağlanması için oldukça ideal parçalar. Bugün sizler için baykuş organizer modelini göstereceğiz. Kumanda koymak için kullanılan bu model hem güzel bir dekor parçası hem de kumandayı koymak için güzel bir yer.

baykus organizer3

Baykuş organizer modelleri için internet üzerinden sizlere farklı sitelerden birkaç tane görsel buldum. Kumanda koymak için yapılan baykuş organizer modelinde bir yastık şekli verilmiş. Yastığın üzeri ise renkli kumaşlar ile süslenerek baykuş figürü oluşturulmuş.

baykus organizer4

Baykuş organizer yapımı için öncelikle bir patron çıkartmanız gerek. Bunun için internet üzerinden farklı görseller bulabilirsiniz. Bunun yanında ben sizin için görsel olarak farklı modeller buldum. Birde bazı modellerin yanında patronları da verilmiş. Baykuş organizer daha çok yabancı sitelerde var ve genelde sipariş üzerine yapıldığı için çizimlerini bulmak biraz zor. Siz burada verilen çizimlerden yola çıkarak bir model oluşturabilirsiniz.

baykus organizer2

Bu baykuş organizeri yapmanız için ihtiyacınız olan şey renkli kumaşlar ve bu kumaşların yanı sıra kumaşın içerisine koymak için elyafa da ihtiyacınız olacak.

Baykuş organizer yaparken ön kısımda kumanda koymak için farklı bölümler yapabilirsiniz. Üç tane farklı bölme oluşturabileceğiniz gibi sadece bir tane de bölme yapabilirsiniz. Kumaşları birbirine dikebileceğiniz gibi göz ve burun detaylarını yapmak için kumaşa uygun bir yapıştırıcı da kullanabilirsiniz.

baykus organizer1

Baykuş organizer dekorasyon için de oldukça uygun bir parça. Mobilyalarınıza uygun olan kumaşlar ile yaparsanız kanepeleriniz üzerinde çok güzel duracaktır.

kaynak:https://tr.pinterest.com

 

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu