BAYKUŞ ORGANİZER KUMANDALIK MODELLERİ

Baykuş organizer modelleri

Organizerler ev içerisinde ufak tefek eşyaların toplanması ve ev içerisinde güzel bir düzen sağlanması için oldukça ideal parçalar. Bugün sizler için baykuş organizer modelini göstereceğiz. Kumanda koymak için kullanılan bu model hem güzel bir dekor parçası hem de kumandayı koymak için güzel bir yer.

Baykuş organizer modelleri için internet üzerinden sizlere farklı sitelerden birkaç tane görsel buldum. Kumanda koymak için yapılan baykuş organizer modelinde bir yastık şekli verilmiş. Yastığın üzeri ise renkli kumaşlar ile süslenerek baykuş figürü oluşturulmuş.

Baykuş organizer yapımı için öncelikle bir patron çıkartmanız gerek. Bunun için internet üzerinden farklı görseller bulabilirsiniz. Bunun yanında ben sizin için görsel olarak farklı modeller buldum. Birde bazı modellerin yanında patronları da verilmiş. Baykuş organizer daha çok yabancı sitelerde var ve genelde sipariş üzerine yapıldığı için çizimlerini bulmak biraz zor. Siz burada verilen çizimlerden yola çıkarak bir model oluşturabilirsiniz.

Bu baykuş organizeri yapmanız için ihtiyacınız olan şey renkli kumaşlar ve bu kumaşların yanı sıra kumaşın içerisine koymak için elyafa da ihtiyacınız olacak.

Baykuş organizer yaparken ön kısımda kumanda koymak için farklı bölümler yapabilirsiniz. Üç tane farklı bölme oluşturabileceğiniz gibi sadece bir tane de bölme yapabilirsiniz. Kumaşları birbirine dikebileceğiniz gibi göz ve burun detaylarını yapmak için kumaşa uygun bir yapıştırıcı da kullanabilirsiniz.

Baykuş organizer dekorasyon için de oldukça uygun bir parça. Mobilyalarınıza uygun olan kumaşlar ile yaparsanız kanepeleriniz üzerinde çok güzel duracaktır.

kaynak:https://tr.pinterest.com

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BAYKUŞ ORGANİZER KUMANDALIK MODELLERİ için yorumda bulun

    BAYKUŞ ORGANİZER KUMANDALIK MODELLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BAYKUŞ ORGANİZER KUMANDALIK MODELLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.