BEBEK MİCKEY MOUSE ETAMİN ÖRNEĞİ

Bebek miki mous etamin

Etamin işleriyle uğraşanlar için veya yastık süsü yapmak isteyenleri ilgilendiren güzel bir örnekle birlikteyiz arkadaşlar. Hepimizin sevdiği Warner Bros karakteri olan Mickey Mouse motifli etamin örneğini seveceksiniz.BEBEK MİCKEY MOUSE ETAMİN ÖRNEĞİ

Yeni etamin örnekleri arasına kattığımız bu güzel çalışmayı yastık motifi yapımında, yorgan motif örneği olarak veya etamin işlemesi işlerinizde kullanabilirsiniz. Kare kare gösterilişi sayesinde hangi karede motifi nasıl işleyeceğinizi bilirsiniz.

Etamin işleriyle uğraşan hanımların seveceği ve çocuklarına yataklarına eğlenerek yatmalarına sebep olacak bir proje. Örneği yazıcıdan çıktı alarak da şablon şeklinde kullanabilirsiniz.

Bazı ziyaretçilerimiz bu çalışmayı çıktı alıp, boyama kitabı olarak da çocuklarına renksiz çıktı olarak sayfa haline getiriyorlarmış. Bunu da öneriyorum iyi bir fikir. Renksiz çıktı alıp kitapçık yapabilirsiniz.

Benzer Haberler

Mickey Mouse bebek etamin örneği olarak kullanacağınız çalışmayla çok güzel bebek battaniye motifleri yapabilirsiniz. Yastık üzerine işleyebilirsiniz.

Yada bunu tablo olarak dahi yapabilir ve çocuk odasına asabilirsiniz. Birçok veli bunu çıktı alıp duvara resim olarak da kullanmakta. Sizde o fikirle kullanabilirsiniz arkadaşlar.

Benzerlerini sitemizde daha önce de paylaşmıştık hatırlarsanız? onları da hemen altta benzer yazılar bölümünden ulaşarak kullanabilirsiniz. Çok güzel örnekleri buldukça yine sizlere sunmaya devam edeceğim. Kolay gelsin arkadaşlar. Mutlu günleriniz olsun.

kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/499055202446443037/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu