BEBEK ÖRGÜSÜ SANDALET PATİK MODELİ

Örgü işi sandalet patik yapımı

Minik bebekler için güzel bir patik örneği ile birlikteyiz hanımlar. Bu yazımda sizlere çok güzel bir örgü sandalet patik tipinin nasıl yapılacağına ilişkin bilgi paylaşmayı düşünüyorum.BEBEK ÖRGÜSÜ SANDALET PATİK MODELİ

Bahar aylarında bebeklerin ayaklarında kullanacağınız şirin görünüşlü bir patik modeli olduğunu düşünüyorum. Yaz aylarında da ayaklarını rahat tutması için örüp kullanabilirsiniz. Değişik renklerini tercih edebilirsiniz hanımlar.

Minik ayaklar için sandalet patik yapılışında nasıl yapıldığını altta yer alan yabancı anlatımlı videoyu izleyerek öğreneceksiniz. Anlamadığınız bir dil olduğu için sesini kısıp modeli kavramaya bakın. Ben öyle yapıyorum.

Kalın patik modeli veya kapalı patik örneklerini andıran bu güzel çalışmayı ince örüp, yaz aylarında da bebeklerde kullanabilirsiniz. Örgü işi bebek patik modellerini sitemizde anlatımlı ve örnek şeklinde paylaşıyoruz biliyorsunuz.

Sandalet patik modelinde bilek kısmından itibaren bağcığı da bulunuyor. Bu sayede bebeklerin hemen ayaklarından çıkarmalarının da önüne geçebilirsiniz. Bu güzel sandalet patik örneğini yapıp, yeni doğan hanımlara da hediye olarak götürebilirsiniz.

Onları mutlu edebilir ve sevindirebilirsiniz. Yapılışı zor değil. Bebeklerin ayaklarının altını ısıtmak için kullanacağınız şirin bir çalışmayla birlikteydik hanımlar. Fazla detaylı nasıl yapıldığını anlatmadım ama, bende sizin gibi ilk kez karşılaştım bu video ile ve çok sevdim.

Sizlere de paylaşmak ve birlikte yapmak istedim. Bu tür benzer patik çalışmalarını sıklıkla paylaştığımı bilirsiniz. Bebek denilince aklıma hemen patik veya örgü hırka örnekleri geliyor. Bu yüzden bebek patik modelleri ve yapılışını anlatan çalışmaları aktarmaya devam edeceğimi bilmenizi isterim.

Örgü Bebek Sandalet Patik Yapımı Videolu Tarif
BEBEK ÖRGÜSÜ SANDALET PATİK MODELİ

Örnek resimde gördüğünüz üzere çalışmayı anlatımlı videoyu izleyerek kolayca öğrenip sizde yapabilirsiniz hanımlar. Yeni örgüye başlayan birisi iseniz bence bu çalışma ile kendinizi zorlamayın. Çünkü biraz karışık gibi.

Örgü Bebek Sandalet Patik Yapılışı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu