BEBEK PANÇO MODELLERİ

Bebekler için farklı panço modelleri

Soğuk kış günlerinde bebekleri sıcak tutmak için panço yapabilirsiniz. Panço modelleri için farklı örgü teknikleri kullanabilirsiniz. Bugün sizler için birkaç tane farklı panço modeli sunmak istiyorum.

Panço modellerini farklı şekillerde yapmanız mümkün. İsterseniz pançoyu kollu yapabilirsiniz isterseniz de sadece pelerin şeklinde olan pançolardan yapabilirsiniz.

panco modelleri3

Panço modelleri içerisinde benim en çok beğendiğim modellerden birisi bu panço oldu. Özellikle kalın ip ile yapılan bu model hem sıcak tutar hem de görünüm olarak çok güzel olmuş. Kollarının olması panço dan daha çok kazak gibi durmasını sağlamış. Panço ile aynı modelde ve renkte yapılan beresi ise pançoyu tamamlamış.

panco modelleri2

Panço yapmak istediğinizde elinizde bir örnek olması gerek. Pançonun yapımı biraz zordur. Çünkü tam anlamı ile örme tekniğini ve ölçülerin sayısını bilmek gerekir. Bu nedenle elinizde model olmasına dikkat edin.

Panço modelleri yaparken şapkasını ayrı yapabileceğiniz gibi bu şekilde kapüşonlu olarak da yapabilirsiniz. Bu modelde oldukça şık duruyor.

panco modelleri4

Kız bebekler için panço yaparken farklı renkler ve tasarımlar kullanabilirsiniz. Ben sizin için burada farklı panço modeli sunmya çalıştım. Burada bulunan panço modellerini dikkate alabilirsiniz.

Bebekler için yapacağınız renkli pançolar soğuk kış gülerinde çocuklarınızı ısıtmak için iyi bir alternatif olabilir. İlerleyen zamanlarda sizler için yine farklı panço modelleri ve yapım aşamalarını sunmaya çalışacağım.

panco modelleri5

kaynak: https://tr.pinterest.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu