BEBEK PANÇO MODELLERİ

Bebekler için farklı panço modelleri

Soğuk kış günlerinde bebekleri sıcak tutmak için panço yapabilirsiniz. Panço modelleri için farklı örgü teknikleri kullanabilirsiniz. Bugün sizler için birkaç tane farklı panço modeli sunmak istiyorum.BEBEK PANÇO MODELLERİ

Panço modellerini farklı şekillerde yapmanız mümkün. İsterseniz pançoyu kollu yapabilirsiniz isterseniz de sadece pelerin şeklinde olan pançolardan yapabilirsiniz.

Panço modelleri içerisinde benim en çok beğendiğim modellerden birisi bu panço oldu. Özellikle kalın ip ile yapılan bu model hem sıcak tutar hem de görünüm olarak çok güzel olmuş. Kollarının olması panço dan daha çok kazak gibi durmasını sağlamış. Panço ile aynı modelde ve renkte yapılan beresi ise pançoyu tamamlamış.

Panço yapmak istediğinizde elinizde bir örnek olması gerek. Pançonun yapımı biraz zordur. Çünkü tam anlamı ile örme tekniğini ve ölçülerin sayısını bilmek gerekir. Bu nedenle elinizde model olmasına dikkat edin.

Panço modelleri yaparken şapkasını ayrı yapabileceğiniz gibi bu şekilde kapüşonlu olarak da yapabilirsiniz. Bu modelde oldukça şık duruyor.

Kız bebekler için panço yaparken farklı renkler ve tasarımlar kullanabilirsiniz. Ben sizin için burada farklı panço modeli sunmya çalıştım. Burada bulunan panço modellerini dikkate alabilirsiniz.

Bebekler için yapacağınız renkli pançolar soğuk kış gülerinde çocuklarınızı ısıtmak için iyi bir alternatif olabilir. İlerleyen zamanlarda sizler için yine farklı panço modelleri ve yapım aşamalarını sunmaya çalışacağım.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu