BEBEKLER İÇİN AYAKKABI PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bebekler için ayakkabı patik yapımı

Bebekleri için hazırlık yapanlara bugün çok güzel bir ayakkabı patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Örgü patik veya bot modeli dışında değişik bir örgü işi yapmak isteyenler için bu ayakkabı patikler iyi bir alternatif olacaktır.BEBEKLER İÇİN AYAKKABI PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bebekler için yapılan örgü patik ve botlar kışın çok kullanışlı oluyor. Bunlar dışında bugün göstereceğim örgü ayakkabı patik modeli de kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tasarım. Bu patiğin en güzel yanlarından birisi de isterseniz keçe taban ekleyerek daha kalın ve kullanışlı bir patik modeli yapabilirsiniz.

Ayakkabı patik modeli yapımı için öncelikle bir patik tabanı yapılmış. Eğer bebekler için nasıl patik tabanı yapılıyor bunu bilmiyorsanız videoda verilen anlatıma dikkat ederek kısa sürede bir patik tabanı hazırlayabilirsiniz.

Patiğin taban kısmı yapıldıktan sonra ayakkabı görüntüsünü verecek olan ön taraftaki beyaz kısım ayrı bir şekilde işlenmiş. Bundan sonra ise yapılan patik tabanının kenar kısımlarını yapmak için mavi örgü ipi kullanılmış. Burada patiğin düzgün olması için dikkat etmeniz gereken detaylar var. Bu nedenle videodaki anlatımı iyi takip etmelisiniz.

Yapılan örme sonrasında patik tamamlanınca ise keçe taban patiğin tabanına birleştirilmiş. Bu şekilde patik için keçeden kalın bir taban oluşturulup ayakkabı patik modeli tamamlanmış. Videoda verilen anlatıma dikkat ettiğiniz zaman burada olduğu gibi çok şık bir patik modeli yapabilirsiniz.

Bebek ayakkabı patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak:https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu