BEBEKLER İÇİN FARKLI BERE MODELLERİ

Bebekler için boyunluklu bere modelleri

Sizlere her zaman yeni ve farklı modeller sunmaya devam ediyorum. Bugünde sizler için farklı bere modelleri buldum ve onları göstermek istiyorum.

Kış aylarında çocukları hastalıklardan korumak için sarıp sarmalayıp öyle dışarı çıkartıyoruz. Atkı, bere ve eldivenleri çocuklar kullanmayı pek sevmese de biz anneler onları soğuktan korumak için mutlak bunları kullanmaya çalışıyoruz.

bebekler icin bere modelleri1Bugün sizlere göstereceğim bere modelleri ise daha çok boyunluk ile birlikte işlenilen modeller. Ben bu modelleri gördüğümde çok beğendim. Bu nedenle de sizlerle paylaşmak istedim.

Sizlere sunduğum bu bere modelleri yapımında kullanılan örgü teknikleri genelde birbirinden farklı. Siz bere yapmak istiyorsanız eğer burada yer alan modelleri de inceleyerek çocuklarınız için farklı bereler yapabilirsiniz.

bebekler icin bere modelleri2

Bere modelleri boyundan itibaren işlendiği için sizi biraz yorabilir. Hatta modeli çıkartmakta zorlanabilir ve yapmak istemeyebilirsiniz. Ama buradaki resimlerde gördüğünüz gibi bu bere modelleri gerçekten çok şık ve güzel duruyor. Çocuklar takınca da gerçekten çok tatlı olmuş.

bebekler icin bere modelleri3

Bere modelleri olarak burada gösterdiğimiz modelleri isterseniz küçük bebekler için isterseniz de daha büyük çocuklar için yapabilirsiniz. Önemli olan örgüye nereden nasıl başlayacağınızı bilmektir.

Burada gösterdiğim modeller şiş ile yapılmış bere modelleri. Şiş ile örgü örmeyi bilenler burada bulunan görselleri inceleyerek harika tasarımlar ortaya çıkartabilirler. İlerleyen günlerde yine sizler için farklı modelleri sunmaya devam edip daha çok yapım aşamalarını gösteren videoları eklemeye çalışacağım.

bebekler icin bere modelleri5

kaynak: https://tr.pinterest.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu